גלית איטליה בני ברק -פאות אביזרי שיער וקורסים

Beauty
Rating
Likes Talking Checkins
3 225
About גלית איטליה עסק בנלאומי לממכר פיאות מוצרי שיער וכן קורסים והשתלמויות בתחום השיער והיופי
Description משימה
גלית איטליה- "לכל אישה הקלאס שלה"
גלית איטליה הינה החברה גדולה בישראל לייצור ושיווק פאות בארץ ובחו"ל. אנו רואים עצמנו כחברה מובילה בתחום הפאות והיופי, באיכות השיער, בחדשנות ובקו עיצובי איטלקי מוביל תוך מתן חווית שירות ושירותי אחריות מובילים. בימים אלו אנו חוגגים כעשור לפעילות מבורכת- פעילות של יצור ושיווק פאות בארץ ובעולם, ופעילות של הקניית לימוד מקצועי למאות בוגרות בתחומי היופי והשיער. אנו מציעים מבחר גדול של דגמי פאות, עם דגש על מספר מורחב של סוגי שיער מהאיכותי ביותר, דרך שיער טבעי ומעורב. אנו רואים חשיבות עליונה לחידוש ביצירת פאות מעוצבות חדשות, בדגמים חדשים בעיצובים מובילים לצעירות ולמבוגרות, תוך מענה לתקציב המשתנה.
סקירה כללית של החברה
אנו חברת הפאות לייצור ושיווק פאות בארץ ובעולם עם למעלה מ- 700 פאניות שמשווקות אותנו וכ- 30 נקודות מכירה ברחבי העולם. אנו מאמינים בהתאמה אישית ללקוחה, יש לנו כיום כ- 80 דגמים של פאות ב- 6 קולקציות שונות מדהימות.
יש לנו 3 סלונים מובילים לרכישת פאות עם תצוגה מרהיבה של עשרות פאות גזורות, מפונפנות, עם ובלי גוונים, עם ובלי פוני ועוד.
אנחנו גם אחראים על הדור הבא- פאנית/ מסרקת/ מאפרת לעתיד יכולה ללמוד את כל סודות המקצוע מהטובים ביותר בבתי הספר שלנו. לנו המורות טובות ביותר, קבוצות קטנות, יחס אישי ושעות תרגול רבות. אנחנו מלמדים את מה שאנחנו עושים.
גלית איטליה בני ברק, רחוב רבי עקיבא 62 ב"ב 03-5700856
Phone 03-5700856
Web site http://www.galititalya.co.il
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this beauty