Liad yosef interior design-ליעד יוסף מעצב פנים

Home decor
Rating
Likes Talking Checkins
60 0
About סטודיו לעיצוב ותכנון פנים.
בתים פרטיים , חללים מסחריים ותצוגות.
Description ליעד יוסף, בן 27, הוא מכוכבי הדור החדש של מעצבי הפנים בישראל, ומביא איתו גישה מקורית, חדשנית ורעננה לעולם העיצוב. הוא נולד בצפון, במושב מרגליות שעל גבול הלבנון, בן בכור למשפחה עם משק חקלאי. "נופי הילדות שלי משפיעים מאוד על תפיסת העולם העיצובית שלי - הרבה חומרים טבעיים, מרקמים רגועים, פשטות, מרחבים, כחול שמיים, ירוק טבעי, לבן של שלג מהחרמון ושחור של אבני בזלת". ליעד נבחר להופיע בספר האדריכלים של ישראל 2015, בהוצאת "טבע הדברים" והוא המעצב הצעיר ביותר בספר, שהוא התנ"ך של האדריכלים והמעצבים בישראל.
---------------------------------------------------
לימודים - בתיכון למד ליעד במגמת תיאטרון, אבל הצטיין דווקא בעיצוב תפאורה. הוא המשיך למכללת תל חי, ללימודי אדריכלות ועיצוב פנים."בתל חי הרגשתי שאני לומד יותר מדי אדריכלות ופחות מדי עיצוב פנים. אני מעצב פנים. לא אדריכל. זה מה שרציתי להיות וזה מה שאני. הידע שלי באדריכלות תורם לי מאוד בעבודה מול אדריכלים, אבל אני נטו מעצב פנים". ההמשך היה במכללת "קווים" בתל אביב, שם בתום לימודיו ועוד לפני גיל 25, הפך ליעד למרצה. היום הוא מרכז הקורס לעיצוב מטבחים במכללה ומרצה על חומרי בניין.
-------------------------------------------------
התמחות - ליעד מתמחה במגוון גדול של תחומים, החל מדירות מגורים ובתים פרטיים ועד לפנטהאוזים, וילות ולופטים. הוא בעל ידע רב בתחום החדש של הום-סטייג'ינג, המשדרג באופן משמעותי את איכות הנכס ואת מחירו, בהשקעה זולה יחסית לרווח הצפוי ממכירה או השכרה. כמו כן הוא מעצב חללים במבני ציבור, לובי של מגדלי מגורים, עיצוב דירות לדוגמא, ועיצוב לסניפים של רשתות מסחריות. בין השאר עיצב ב"איקאה" ישראל ועיצב את סניפי רשת הגלידריות ובתי הקפה של "לה גופרה" "לה גופרה נתנו לי את העבודה המשמעותית הראשונה שלי בעיצוב חלל מסחרי של רשת ואני מודה להם על כך".
-----------------------------------------------------
הפרוייקט הראשון - זה נשמע כמו פנטזיה, אבל העבודה הראשונה של ליעד בתום הלימודים הייתה באולמות התצוגה של "איקאה". "הלכתי לשם לקנות כמה דברים לדירה שלי בתל אביב וראיתי שחלק מהמקום סגור עם פרגודים ויש שם צוותים של עיצוב. שלחתי קורות חיים למשאבי אנוש ואחרי שבוע כבר עבדתי איתם".
---------------------------------------------------
תהליך העבודה - ליעד נוהג להיפגש עם לקוחותיו לשיחות היכרות מעמיקות לפני תחילת העבודה. מקשיב לצרכים, לדרישות, לרצונות וגם לחלומות שלהם, ומביא את כל אלה בחשבון כשהוא ניגש לתהליך העבודה. "חשוב לי להכיר לעומק את האנשים שאני מעצב להם בית. לשמוע על ההרגלים שלהם, אורח החיים, סדר היום, התחביבים, כמה ילדים יש להם. כל אלה יבואו לידי ביטוי בחלל שאני מעצב, שיהיה נעים ונוח לכל המשפחה. אני מקפיד להיפגש גם עם הילדים. כשמשפחה עוברת לעיר אחרת הילדים עוברים תהליך של ניתוק, וחשוב שיהיה להם מרחב נעים לנחות ולגדול בו ושיביא בחשבון גם את הצרכים שלהם. לרוב אני מקבל השראה מהשיחות איתם. אחרי שהכרתי את המשפחה אני מכין סקיצה ראשונה שהלקוח מאשר ויוצאים לדרך. הקשר שנוצר עם הלקוח הוא עמוק וחברי ונמשך זמן רב אחרי השלמת העבודה".
-------------------------------------------------
אני מאמין - "להיות מקצוען זה לזכור שאני מעצב עבור אנשים שיעבירו בחלל הזה פרק מהחיים שלהם והעיצוב אמור להתאים להם ולא לשקף את הטעם האישי והפנטזיות שלי. זה אומר להיות אמפטי וקשוב לתחושות ולרצונות של הלקוח ולייצר עבורו מרחב שיאפשר לו להיות מי שהוא. זה גם המוטו שאני מעביר לתלמידים שלי - יש לכם ארגז כלים ויש בו הרבה אפשרויות, תבחרו את המתאימה ביותר עבור האדם שעומד מולכם".
-------------------------------------------------
Web site http://www.liadyosef.co.il
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this home decor