Niezapominajka-Art

 —
Rating
Likes Talking Checkins
180 4
About Fotografia dziecięca, noworodkowa
Description FOTOGRAFIA NOWORODKOWA I DZIECIĘCA W NAJLEPSZYM WYDANIU

Otwieram przed Tobą drzwi do mojego świata, jakim jest fotografia noworodkowa i dziecięca, gdzie czas staje w miejscu, a cały świat kręci się wokół najważniejszego – Twojego dziecka!

Podczas sesji noworodkowych oraz dziecięcych otaczam maluchy najwyższą troską i uwagą, sprawiając, że każdy, nawet najmniejszy uśmiech, najbardziej subtelna emocja, zostaną uchwycone.

Sesja noworodkowa oraz sesja dziecięca to wyjątkowe doświadczenie zarówno dla malucha jak i dla rodziców. Dlatego na pierwszym miejscu stawiam komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników sesji.

Dzięki Tobie mogę rozwijać swoją pasję, za co z całego serca Ci dziękuję!

UJĘCIA, KTÓRE CHWYTAJĄ ZA SERCE

Moją misją jest utrwalanie na fotografiach wszystkiego, co w dzieciach najpiękniejsze – ich beztroski, radości, naturalności.

Przy akompaniamencie delikatnego światła, mięciutkich i ciepłych kocyków oraz materiałów, cieszących oko detali, tworzę najpiękniejsze i jedyne w swoim rodzaju wspomnienia.

Jako fotograf dziecięcy i noworodkowy doskonale zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa i z zaufania, jakim obdarzają mnie rodzice, dlatego do każdego spotkania przygotowuję się z najwyższą dbałością.

Każda sesja jest dla mnie wyjątkowa. Do każdego spotkania podchodzę indywidualnie, dopasowując czas , akcesoria i ujęcia do potrzeb Twoich i Twojej pociechy.

Przed uzgodnieniem terminu przeprowadzam z rodzicami szczegółowy wywiad, odpowiadam na wszystkie pytania.

Szczegółowe informacje znajdziesz pod adresem: http://niezapominajka-art.pl
Phone 604438097
Web site http://www.niezapominajka-art.pl
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this professional services
  • Estera Pełech
    Estera Pełech

    Najsłodsza fotografia noworodkowa i dziecięca realizowana przez niezapominajka-art na terenie Opolszczyzny. Profesjonalny fotograf dziecięcy, noworodkowy, brzyszkowy, ciążowy, rodzinny Opole, województwo opolskie. Zapraszamy na sesje dziecięce, noworodkowe, ciążowe i rodzinne wysztkich z województwa opolskiego. U nas możesz również zamówić sesję w prezencie.

    almost 3 years ago