OEM+ Tuning Center Kraków

 —
Rating
Likes Talking Checkins
161 110
About Największy sklep tuningowy + 25 oddziałów w Polsce. Sprawdź naszą ofertę na: www.sklep.oemtuning.pl. Oficjalny dealer: Meguiar's, KW, AP, Weitec, H&R, Eibach, Bilstein, MTS-Technik, TA Technix, EBC Brakes, Mikoda, Ulter Sport i wiele innych...
Description Zespół OEM+ tworzą ludzie w wieku od 20 do 25 lat, którzy poznali się zupełnie przypadkowo. Było to kilka lat temu, podczas poszukiwania pomysłów na modyfikacje swoich samochodów. Początkowo wirtualni koledzy, śledzący regularnie różne fora internetowe i grupy dyskusyjne, a teraz grupa przyjaciół. OEM+ to ludzie pełni pomysłów i zapału do działania.

Swoją pasją i zamiłowaniem do tuningowania pojazdów postanowiliśmy kultywować styl tuningowy, jakim jest OEM+.

Dlaczego właśnie ten styl? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta – zwyczajnie nie kręcą nas „szpojlery” z taniego laminatu, wiaderka szpachli i lakiery w kolorach tęczy. Nie znosimy świecących neonów i chińskich ksenonów. Tuningujemy pojazdy oryginalnymi akcesoriami pochodzącymi z najbogatszych lub najbardziej sportowych wersji samochodów, co daje nam poczucie pewności, że użyte przez nas części są najwyższej jakości. OEM+ to pewność, że całokształt projektu pomimo braku przepychu i stonowaniu będzie robił wrażenie nie tylko na Kliencie, ale i na wszystkich, którzy go zobaczą.

Posiadamy dostęp do nowych, jak i używanych części tuningowych.

Tuningujemy samochody wszystkich marek, jednak specjalizujemy się głównie w tuningu mechanicznym i optycznym pojazdów z grupy VAG, a więc VW, Audi, Seat i Skoda. Wisienką na naszych projektach są akcenty pochodzące z pojazdów, budzących podziw wielu kierowców, jak np. oryginalne alufelgi pochodzące z Porsche 911 Turbo, zamontowane w naszym samochodzie demo.
Phone 883310122
Web site http://www.sklep.oemtuning.pl
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this automobiles and parts