Eryap A.Ş.

 —
Rating
Likes Talking Checkins
4 118
About Wooler, American Siding, Bonuspan, Focusmembran, Bonusmax, Focus Shingle, Winer çeşitli sektörlerde Türkiye ekonomisine hizmet veren Eryap A.Ş. tarafından üretiliyor. www.er-yap.com.tr
Description Eryap hakkında
2001 yılında faaliyete geçen Eryap, inşaat sektöründe ve özellikle yalıtım alanında öncü ve yenilikçi kimliğiyle dikkat çeken, büyüme ivmesini sürekli artıran, güçlü bir üreticidir. Şirket; Gaziantep, Sakarya ve İstanbul’da toplam 150.000m2‘yi aşan alanda yerleşik 3 üretim tesisinde tüm yalıtım malzemeleri (ısı, su, ses ve yangın), polimer dış cephe kaplama sistemleri ve polimer kapı-pencere sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.
Üretim döngüsünde enerji kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı hedefleyen Eryap, ürünleri ile enerji tasarrufuna geniş anlamda katkıda bulunmakta ve Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınmasını desteklemektedir.
Gelişen pazar beklentileri ve standartları doğrultusunda yüksek kalitede ürün geliştiren Eryap, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ürün-hizmet-yaşam döngüsü sorumluluğu kapsamında doğaya dost, çevresel risk faktörlerini gözeten, enerji kaynaklarının doğru kullanımını öngören stratejik modelini ileri taşımak için kararlılıkla çalışmaktadır.
Mission İstihdamı arttırmak ve ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yeni yatırımlar yapmak suretiyle kaliteli mal ve hizmet üretmektir.
Phone +90 (212) 213 15 15
Web site www.er-yap.com.tr
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this industrials