Metropolsoft Bilgi Teknolojileri LTD.

 —
Rating
Likes Talking Checkins
50 27
About METROPOLSOFT LTD. ŞTİ.

SolidWorks Türkiye Distribütörü
Edgecam Türkiye Distribütörü

CAD/CAM/CAE Satış-Eğitim-Mühendislik-Tek.Destek
Description METROPOLSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., CAD/CAM/CAE yazılımları konusunda 10 yılı aşkın tecrübesi ile sanayicimizin teknolojik çözüm partneri olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Kaliteli markalarla en iyi çözümler sunmayı prensip edinen METROPOLSOFT, sektörün tartışmasız lider CAD yazılımı SolidWorks’ün ve dünyanın en köklü ve en çok kullanıcıya sahip CAM yazılımı Edgecam’in Türkiye distribütörüdür.

İstanbul’da sanayinin kalbi niteliğindeki İMES Sanayi Sitesindeki merkez ofisinde faaliyetlerine devam ederken, bayi kanalıyla da farklı bölgelerde temsil edilmektedir. Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, müşterilerimize kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet sunmaktadır. METROPOLSOFT’un temel hizmet prensipleri; samimiyet, dürüstlük, güven ve güler yüzdür.

METROPOLSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin amacı; müşterilerinin çalışma verimini arttırabilmesi için en kaliteli ürünlerle birlikte kaliteli hizmet sunarak, sanayicimizin teknolojik alt yapısını güçlendirmek ve toplam verimini artırmasına katkı sağlamaktır.
Phone 0216 466 67 70
Web site www.metropolsoft.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this computers / technology