Xerox

Company
Rating
Likes Talking Checkins
56 0
About İş yapma biçiminizi kolaylaştırıyoruz. İnovatif yaklaşımlar gerektiren karmaşık problemlerinizin çözümü için bizimle bağlantıya geçin.
Description Xerox, 1989 yılından beri Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermaye ile faaliyet göstermektedir. Xerox Türkiye’nin yönetim merkezi İstanbul’dur ve Türkiye’de yaklaşık 250 çalışanı bulunmaktadır. Xerox Türkiye, bağımsız araştırma kuruluşlarının raporlarında uzun yıllardır hizmet verdiği alanlarda pazar lideri veya pazarın önde gelen şirketleri arasında gösterilmektedir.

Sizden geri dönüş almak bizi çok memnun edecektir. Olumlu veya olumsuz geri bildirim içeren tüm yapıcı eleştirileriniz dikkate alınacaktır. Aşağıdaki durumlar söz konusu olduğunda, söz konusu mesaj veya mesajlar kaldırılabilir:

-İftira, hakaret içeren, aldatıcı, dini, konu dışı ve saldırgan üsluptaki içerikler
-Birden fazla aynı mesaj ya da benzeri mesajlar
-Herhangi bir yasa ve yönetmeliğe aykırı içerikler
-Bir Xerox çalışanının ismini veya kişiliğini tanımlayıcı bilgiler
-Bir Xerox müşterisinden bahseden mesajlar
-Mevcut ya da potansiyel bir dava konusu ile ilgili mesajlar
-Satış diyalogları ve spam mesajlar

Bu tür içerikler paylaşan kullanıcıların, site ve sayfalarımızı kullanmasını yasaklama hakkımız saklıdır
Overview Xerografi’nin 75 yıl önce icadından beri Xerox, kişi ve kuruluşların işlerini kolayca yapmalarına yardımcı oluyor. Bugün, iş süreçleri ve döküman yönetiminde dünyanın lider şirketi olan Xerox, çalışanların kendi işlerine odaklanmasını ve işlerinde daha verimli olmalarını sağlamaya çalışıyor.

Merkezi A.B.D Norwalk, Connecticut’da bulunan Xerox, 160’tan fazla ülkede 140.000 'den fazla çalışanı ile iş süreçleri hizmetleri, baskı ekipmanları, ticari yazılımları ile kamu ve özel sektör kuruluşlarına hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için www.xerox.com
Web site http://www.xerox.com.tr
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this company