RM studio Břeclav - kosmetika a nehty

 —
Rating
Likes Talking Checkins
0 1
About RM Studio Břeclav je kosmetické a nehtové studio s historií od roku 1997. Nabízí kompletní péči pro všechny, kteří chtějí pečovat o svůj vzhled a zdraví.
Description Moje služby:

- kosmetika
- určování typu pleti diagnostickým přístrojem Skin diagnostic SD 27
- Dermabotexin
- Peercing-Dermarollrová mezoterapie
- depilace cukrovou pastou
- modeláž nehtů UV gelem
- manikúra
- parafínové zábaly

KOSMETIKA

Pracuji výhradně s přírodní dermokosmetikou firmy Syn Care.

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče. Vysokou úroveň přípravků potvrzují tisíce spolupracujících lékařů, lékáren a kosmetických salonů v Čechách, na Moravě, na Slovensku, v Německu, v Rakousku, ve Velké Británii a v Řecku.
Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřuje na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).


URČOVÁNÍ TYPU PLETI DIAGNOSTICKÝM PŘÍSTROJEM Skin diagnostic SD 27

Typizace pleti je především významný pomocník v cestě za zdravím Vaší pleti.
Maz: Pomocí sondy s teflonovým proužkem je zjištěno relativní množství mazu na pokožce. Příslušný digitální přístroj provede vyhodnocení a názorně ukáže zákazníkovi na digitální stupnici množství mazu.
Hydratace: Speciální sonda měří na základě rozdílů vodivosti různých materiálů hydrataci pokožky. Příslušný digitální přístroj provede vyhodnocení a názorně ukáže zákazníkovi na digitální stupnici množství hydratace.

DERMABOTEXIN

Dermatokosmetické připravky a postupy ošetření vrásek vycházejí ze stejných poznatků, jako postupy lékařské.
Kosmetička nemůže provádět chirurgické zákroky ani aplikovat injekce, avšak může při své práci používat podobné látky, které využívá lékař. Dermatokosmetika se snaží podobně jako medicína přimo ovlivnit hloubku a viditelnost vrásek.
Takové kosmetické přípravky musejí na rozdíl od běžné kosmetiky proniknout relativně hluboko do škáry. Syn Care v roce 2005 uvedla na trh řadu DERMABOTEXIN s látkou Argireline o látku Thalasin.

MEZOTERAPIE

Mezoterapie je metoda usnadňující vpravování látek do kůže. Lékařská mezoterapie využívá tenké injekce nebo peercing-dermaroller. Lekářská mezoterapie je označována jako přímá mezoterapie, protože dopravuje okamžitě přípravky do kůže. Peercing-dermarollerová mezoterapie patří svým účinkem na hranici kosmetického ošetření a lékařské inejkční mezoterapie.

Odborný dermatokosmetický výkon provádí jen lékař nebo certifikované kosmetické salony.
Výsledky přetrvávají až jeden rok narozdíl od běžného ošetření
Obnova hydratace, tonusu a elasticicty pokožky, omezení středních vrásek
Zjemnění trudovité pokožky po akné a vyhlazení hypotrofických jizev
Redukce projevů hyperlipotrofie "celulitidy"
Trvalé zesvětlení hyperpigmentací


DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Pracuji výhradně s přírodní cukrovou pastou.

Jedná se o jediný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu. Depilace je proto téměř bezbolestná. Tímto způsobem lze depilovat kteroukoli část těla a je možné modelovat i velmi jemné linie (obočí, ušní boltce, klín). Touto metodou lze odstranit chloupky dlouhé pouze 2-3 mm, proto Vaše pokožka může být stále hladká.

Depilační cukrová pasta se připravuje na bázi starověkých receptů. Pasta se připravuje výhradně z přírodních materiálů, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém. Při použití depilační cukrové pasty jsou alergické reakce a kožní iritace minimální. Snadno se odstraní z pokožky vlažnou vodou a stejně tak i za jiného povrchu nebo textilu.

Depilace cukrovou pastou - cukrová pasta je zmodernizovaný materiál a depilační technika, která se stala vhodnou metodou depilace i pro velmi citlivé partie. Depilační pasta přilne pouze k chloupkům a nikoli k pokožce v takové míře, jak je tomu u vosků, a z tohoto důvodu se depilace stává méně bolestivou. Oproti ostatním metodám se chloupky odstraňují po směru růstu a cukrovou pastu je možno nanést několikrát na stejné místo.

Depilační cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům, šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky a tak se depilace stává bezbolestnou. Do teplých pryskyřic se vlepují i živé kožní buňky, což pokožku velmi zatěžuje a je dlouhou dobu červená.

MODELÁŽ NEHTŮ UV GELEM

Co je to vlastně modeláž nehtů? Přírodní nehet se zkrátí a lehce zdrsní na povrchu. Poté se prodlouží nalepením umělého tipu, který se upraví do potřebného tvaru a délky. Takto prodloužený nehet se vytvrzuje potažením akrylové nebo gelové technologie. V konečné úpravě se nehty dopilují a vyleští. Vzhledem k neustálému růstu nehtů je potřeba asi po 3 až 4 týdnech nehty opět odborně ošetřit a doplnit.

Pracuji s nehtovou kosmetikou osvědčených firem.

Mezi mé služby patři:

Jednofázový UV gel na přírodní nehty – doba kompletní modeláže max. 1,5 hodiny.
- modeláž nehtů na typy a na přírodní nehty
- modeláž nehtů na nohou
- nabízím francouzskou manikúru různobarevnými zdobícími gely
- Permanentní lakování barevnými gely zdobení nehtů kamínky, lakováním

MANIKÚRA

Suchá - Ruce se nemusí namáčet v lázni. Ke změkčení kůže okolo nehtů se použije přípravek, který vykoná stejnou funkci jako manikúrní lázeň. Přírodní nehet přitom nezměkne a zůstává suchý.

Mokrá - Ruce nebo spíše konečky prstů se v tomto případě namáčejí do manikúrní lázně. Kůže okolo nehtů změkne a dá se ošetřit. Zároveň nabobtná a změkne i přírodní nehet, takže se při leštění nehtů musí postupovat velmi opatrně.

Speciál (nadstandardní ošetření) – mokrá manikúra, masáž rukou bilinným olejem povzbuzujícím krevní oběh.

PARAFÍNOVÉ ZÁBALY

Parafin je speciální vosk, který má schopnost zadržovat teplo. Nanáší se štětcem po vrstvách na dlaně nebo chodidla, ale dá se použít na různé části těla např. záda, nohy atd., při teplotě 50-60°C. Na horký parafín se natáhne igelitový sáček a froté rokavice nebo ponožky a nechá se po dobu 15-20 minut působit. Po zábalech je ihned vidět změna. Kůže, která byla suchá a hrubá, dosáhne jemnosti a zdravého vzhledu.

Účinky parafinových zábalů:

kosmetický účinek - zvláčnění a zjemnění pokožky, odstranění odumřelé kůže, řešení popraskaných pat zvyšuje lokální prokrvení - pomoc při problémech s nízkým prokrvováním chodidel (tzv. studené nohy)
působí relaxačně na kosterní svalstvo, uvolňuje spasmy a kontraktury - pomoc od bolesti a ztuhlosti, úleva při chronické artróze má vliv na vstřebávání otoků, lepší hojení ran
Phone +420 602 856 438
Web site http://www.studiobreclav.cz/
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this spas / beauty / personal care