Salon Fryzur Maxima Płock

 —
Rating
Likes Talking Checkins
58 86
About Salon fryzjerski w Płocku.Oferujemy modne fryzury,strzyżenie damskie,męskie a także zapraszamy do naszego solarium Podolszyce Północne Armii Krajowej 35
Description Szukasz dobrego fryzjera w Płocku, który sprawi, że Twoja fryzura będzie w końcu dobrze dobrana a włosy będą zdrowe i błyszczące to zapraszamy do Nas !
Profesjonalny salon fryzjerski Maxima powstał z myślą o pełnej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, doświadczony personel, najwyższej jakości produkty, komfort i … przystępna cena.Oferujemy Państwu pełen zakres usług fryzjerskich:modne fryzury damskie i męskie,fachową poradę, regenerację, czesanie, strzyżenie, farbowanie, balayage, oraz fryzury ślubne. Na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę strzyżeń i koloryzacji w zależności od najnowszych trendów mody. Częste szkolenia zapewniają ciągły rozwój naszych pracowników. Nasz salon jest komfortowo wyposażony w sprzęt fryzjerski najwyższej jakości.Usługa fryzjerska, to nie tylko to co dzieje się na Twojej głowie w salonie. Za piękne włosy odpowiada też pielęgnacja jakiej poddawane są one w domu, przy codziennym myciu. Ładna fryzura to dobre ścięcie, ale i umiejętność łatwego ich ułożenia w domu.Nagrodą za te wszystkie starania i dla Was i dla nas są lśniące, zdrowe włosy, których wygląd poprawia nasze samopoczucie, ale i sprawia, że zawsze jesteście dumni ze swojej fryzury.Do każdego Klienta podchodzimy wyjątkowo, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Nasza firma składa się z bardzo doświadczonych fryzjerów-stylistów. Fryzjer-stylista, jako osoba wtajemniczona w pragnienia i nastroje Klientki potrafi podkreślić to, co w Niej wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to więcej niż praca .. to nasza pasja!

Armii Krajowej 35 - Płock Podolszyce Północ
róg Armii Krajowej/Hubalczyków

Zapraszamy.Phone 243642977
Web site http://www.salonfryzjerskiplock.pl
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this spas / beauty / personal care