Yaşmak Giyim

 —
Rating
Likes Talking Checkins
16 49
About Modanın Yeni Alışveriş Sitesi
Description YAŞMAK

1976 Yılında Hulusi GÜRSOY tarafından mefruşat mağazası olarak Ümraniye’de kurulan Yaşmak Giyim değişen moda ve ihtiyaçlar doğrultusunda perakende hazır giyim sektörüne girerek Ümraniye’nin ilk bayan giyim mağazasını olmuştur.

Hazır Giyim sektörüne adım atan Yaşmak Giyim prensip olarak modayı ve kaliteyi müşterilerine en iyi şekilde sunmuş müşterilerinin beğenisini kazanarak kısa sürede tanınan bir marka haline gelmiştir.

2001 yılında değişen yönetim kadrosu ve personeliyle başarılı satış grafiğini ve müşteri portföyünü artıran Yaşmak Giyim yenilenen yüzü ile müşterilerine daha iyi hizmet vermek amacı ile İstanbul genelinde yeni mağazalar açmış ve halen açmaya devam etmektedir.

2007 yılından itibaren mağazalarında satılan ürünlerin %50’ sini kendi tesislerinde üreterek müşterilerine fiyat ve kalite avantajını sunmuştur.

Modayı, güncel spor ve tesettür olarak yönlendiren Yaşmak Giyim, müşterilerinin beğenisi ve hizmetlerine en iyi şekilde karşılamaya devam etmektedir.

Teknoloji ve iletişim çağının geliştiği günümüzde Yaşmak Giyim online satış mağazasını hizmete açarak firmamız ürünlerini Türkiye genelinde ve yurtdışında bize ulaşmaya çalışan bütün müşterilerimizin hizmetine açmıştır.

MİSYONUMUZ

Önceliğimiz kaliteyi uygun fiyata siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Titiz çalışma, tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile girdiğimiz perakende sektöründeki başarımızı artık Online alışveriş olarak hızlı teslimat, kaliteli ürün, uygun fiyat avantajı ile yasmakgiyim.com alışveriş sitesi ile her yere taşıyoruz.

İster yurt içi ister yurt dışı, artık size çok daha yakınız.

http://www.yasmakgiyim.com
http://www.yasmak.com.tr
http://twitter.com/yasmakgiyim
http://friendfeed.com/yasmakgiyim
Phone +90 216 521 46 16
Web site www.yasmakgiyim.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this clothing store