Eva Studio

Photographer
Rating
Likes Talking Checkins
2 0
About Gaziantep Doğum Fotoğrafçısı, Düğün Fotoğrafçısı, Açık Hava Dış Mekan Çekimleri, Özel Gün Fotoğrafçısı, Paket Paket Uygun Fiyatlı Çekimler.Profesyonel ekip
Description Gaziantep'de hizmete başlayan Eva PR iletişim Danışmanlığı Ajansı artık tüm Türkiye'de çalışan bir tam hizmet ajansı haline geldi. Ajans hizmet kalemlerimizden biri olan Profesyonel Fotografçılık ile tüm Türkiye'ye Fotografçılık hizmeti sunuyoruz. Dogum, Dügün ve Özel Gün fotografçılığı alanlarında profesyonel hizmet veriyoruz.

Şimdi, kim olduğumuzu, sunduklarımızla müşterilerimizin hayatlarını nasıl kolaylaştırdığımızı daha yakından görebilmeniz ve sırrını keşfedebilmeniz için sizi sayfamızı ziyaret etmeye davet ediyorum.

EVA PR İletişim danışmalığı ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bana doğrudan bir e-posta (elif@evapr.com ) yollayabilir, 0 342 215 34 68 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir ya da ajansımızı ziyaret edebilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle...
Elif YILMAZ ÖZDEMİR
Ajans Başkanı

PROFESYONEL DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI

Gözü yollarda annelerin yeni trendi olan doğum fotoğrafçılığı, artık ülkemizde yavaş yavaş oturan ve yaygınlaşmaya devam eden bir kavram olmaya başlamıştır. Annelerin o güzel haberi aldığı ilk andan itibaren bebeğini kucağına alıp da ona verdiği ilk merhabaya kadar geçen süreci kareler ile ölümsüz kılmak çok farklı bir duygu..

Doğum fotoğrafı çekim süreci, annenin hastanede hamilelik fotoğrafları ile başlayan, ameliyathanede doğum anı ve bebeğin ilklerini kareleyen, sonrasında da çekirdek aile fotoğraflarına devam eden bir süreci kapsamaktadır.

PROFESYONEL DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Düğün Fotoğrafçılığı, hayatınızda yaşayabileceğiniz en heyecanlı, en duygusal ve en güzel masalsı bir büyüyle ölümsüzleşrilmesidir. Yıllar sonra o fotoğraflara baktığınızda düğün günü telaşınızı, heyecanınızı ve mutluluğunuzu tekrar yaşarsınız.

Bu hizmet sayesinde gün boyunca yanınızda bulunan kişisel fotoğrafçınız sizin istekleriniz doğrultusunda ve daimi olarak sizi fotoğraflıyor olacaktır. Sizin bile gözünüzden kaçan detaylar objektiften kaçmayacaktır.

EVA PR'ın sunduğu bu hizmetle, en mutlu gününüzün her anını eksiksiz olarak saklayabilir, anılarınızı daima canlı tutabilirsiniz.


PROFESYONEL ÖZEL GÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Özel Gün Fotoğrafçılığı, yalnızca bir kere yaşayabileceğiniz duyguları eksiksiz olarak hatırlamanızı sağlar. Yıllar sonra o fotoğraflara baktığınızda düğün günü telaşınızı, heyecanınızı ve mutluluğunuzu tekrar yaşarsınız. Özel Gün Fotoğrafçılığı hizmetiyle çekilen fotoğraflarınız sizi en doğal halinizle gösterir.

Bu hizmet sayesinde gün boyunca yanınızda bulunan kişisel fotoğrafçınız sizin istekleriniz doğrultusunda ve daimi olarak sizi fotoğraflıyor olacaktır. Sizin bile gözünüzden kaçan detaylar objektiften kaçmayacaktır ve özel günleriniz sonsuza kadar en doğal hallerinizle fotoğraflanmış olarak kalacaktır.

EVA PR'ın sunduğu bu hizmetle, en mutlu gününüzün her anını eksiksiz olarak saklayabilir, anılarınızı daima canlı tutabilirsiniz.
Phone 05332014322
Web site http://www.evapr.com.tr
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this photographer