Zagroda Magija Twórcze Bieszczady

Hotel
Rating
Likes Talking Checkins
90 944
About Zagroda to kameralne gospodarstwo. Drewniane przenoszone chaty – modrzewiowa i jodłowa, Wesoła Stodoła, ruska bania, piwnica winna Pieczara Węgrzyna.
Description Królestwem przestrzeni – nazwał kiedyś Bieszczady poeta Jerzy Harasymowicz. Dlatego wybudowaliśmy naszą Zagrodę właśnie tutaj, w Bieszczadach, w miejscu magicznym nie tylko dla nas.

Nasza Zagroda to kameralne gospodarstwo. Dwie drewniane przenoszone chaty z duszą – modrzewiowa i jodłowa, a także pracownia ginących zawodów „Wesoła Stodoła”, ruska bania oraz piwnica winna „Pieczara Węgrzyna”. Wszystko otoczone zielenią łąk i pól z własnym potokiem i stawem.

Na miejscu znajdują się: huśtawka, biesiadnik z miejscem na ognisko, staw na potoku, nad którym stoi Wesoła Stodoła miejsce przeznaczone na warsztaty, biesiady, koncerty i prezentacje oraz piwnica wypełniona winem i nalewkami.

W czasie pobytu pomagamy gościom ciekawie zorganizować wypoczynek. Naszym domownikom dodatkowo oferujemy uczestnictwo, m.in. w warsztatach, koncertach, spotkaniach i wycieczkach, które szerzej prezentujemy w atrakcjach.
Chcemy, aby pobyt w Zagrodzie obfitował w twórcze działania, które relaksują, dają wytchnienie, a zarazem uczą i sięgają do źródeł, korzeni i pozwalają człowiekowi odnaleźć swój pierwotny rytm.

Postanowiliśmy, że w naszym pensjonacie będzie królowała kultura, natura i święty spokój. Dlatego też oferujemy aktywności oparte o kulturę, tradycję i przyrodę naszego regionu Karpat.

Jeśli chcecie do nas dołączyć, zapraszamy Was na odpoczynek i wspólną wędrówkę po szlakach, które prowadzą przez ukwiecone latem łąki dolin i połonin, wiodą przez rozpłomienione jesienną czerwienią buczynowe lasy oraz… wołają na szlaki wyobraźni.
Phone 698 596 784
Web site http://zagrodamagija.pl
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this hotel