Prodig Tech - Producent Mierników Grubości Lakieru. Montaż SMD, SMT.

 —
Rating
Likes Talking Checkins
1 0
About Mierniki, testery grubości lakieru. Jeżeli zamierzasz kupić samochód to musisz tu zajrzeć! Jesteśmy producentem mierników grubości lakieru.
Description Nasze mierniki używane są w licznych punktach ASO.

Znane są prawie na całym świecie m.in. w USA, Kanadzie, Niemczech, Rosji, Bułgarii, Węgrzech, Turcji a nawet w Arabii Saudyjskiej... W samej Polsce sprzedaliśmy ich kilkadziesiąt tysięcy. Zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem w dziedzinie elektroniki.

Wykonujemy montaż SMT małych i średnich serii, prototypów oraz jako nieliczni pojedynczych płytek. Nasz park maszynowy składa się z automatów montażowych oraz pieca do lutowania rozpływowego. Wydajność linii to ok. 5000 elementów SMD na godzinę. Posiadamy swój magazyn części elektronicznych. Współpracujemy również z licznymi firmami zajmującymi się dystrybucją elementów elektronicznych w konkurencyjnych cenach oraz firmami produkującymi obwody drukowane, dlatego możemy zaoferować naszym kontrahentom kompleksowe wykonawstwo elektroniki, od zlecenia wykonania płytek PCB po montaż SMT.

Firmę tworzą inżynierowie z dużym doświadczeniem w dziedzinie elektroniki wypracowanym na bazie własnych konstrukcji elektronicznych, takich jak elektroniczne mierniki grubości lakieru czy też mikroprocesorowe sterowniki. Oferta naszej firmy kierowana jest zarówno do małych i dużych odbiorców. Priorytetową sprawą jest u nas cena i jakość.

Mieścimy się w południowej części województwa śląskiego, 15km od Bielska-Białej oraz 70km od Katowic i Krakowa.

Dane firmowe
Mission Dane kontaktowe:
Prodig Tech Arkadiusz Berliński
ul. Kublinów 5
34-312 Międzybrodzie Bialskie
POLAND

Tel.: +48 501 897 914, +48 4880 454
arek@prodig-tech.pl

Nasze strony internetowe:
www.prodig-tech.pl
www.mierniklakieru.pl
www.testerylakieru.pl
www.miernikilakieru.pl
www.czujnik-lakieru.pl
Overview Jesteśmy największym w kraju producentem mierników grubości lakieru. Nasza firma zajmuje się produkcją urządzeń elektronicznych, kupując nasze produkty możesz być pewien, że kupujesz sprzęt wysokiej jakości wyprodukowany na profesjonalnej linii produkcyjnej. Produkcją elektronicznych mierników lakieru zajmujemy się już 6 lat.
Phone +48 501 897 914
Web site www.prodig-tech.pl
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this company