"MAGJIA E PERKEDHELJES"...

 —
Rating
Likes Talking Checkins
14 0
About Nese te Pelqen kjo Faqe sygjerojani Miqve.
╟LIKE para se te beni SHARE
╟S'Ka Publicitet Faqesh
╟ NDLOHEN MORALISTET!
http://donina.weebly.com/ http://www.youtube.com/user/DonaDonina Donina - krijuese- <3
Description Emri- Donina

Datelindja; 23.09.1988

Lindur: Lac / Banuese-Grecce
ne Horoskop Peshore, eshte nder me t'ndieshmet) dhe me pelqen ti peshoj gjithnje fjalet qe them...
Me pak fjale jam "Engjell,nen petkun e djallit" ,gje qe s'do te thote se kam shpirt te keq,por qe respespektoj ku duhet dhe menjeanoj ata/o qe duhet..
Urrej n'kulm hipokrizin..Vdes t'ua cjerre masken...
Bej shume per te tjeret deri atehere kur ende s'kan filluar ta marrin per dobesi.
Vdes te ironizoj max aty ku mendojne se luhet teater..!

Jam rritur me poezin,prozen..
Shkrimi per mua eshte vete jeta..
S'bej dot pa te..
E vetmja ku gjeje veten dhe shpalos pa frike cdo breng..
Qe e vogel kam marre pjese ne koncertet qe zhvillonte qendra kulturore e qytetit...
Punuar ne Radio Kurbini e Tv-Lezha..
Aktualisht prezantoj koncerte shqiptare qe organizohen ne Athens... dhe drejtuese e emisionit ''BISEDE E HAPUR'' ne Radio Top Energy / ..
E Dua Artin..skenen..spektaklin...

Punuar ne: Tv-Lezha, Radio-Kurbini, Gazeta New enter Press, Top Energy Radio, aktualisht prezanton koncerte ne Athine.

Angazhuar qe e vogel ne: Aktivitete artistike ne baz rrethi

(Krijon Proze & Poezi..ku eshte vlersuar dhe me cmime!)..

Enderra ime? Te vazhdoj Akademi-n e Arteve :-)..

Pak a shume keto jane pjese nga jeta e Dones (dhe kudo qe mund t'lexoni kopjime te tilla, thjeshte kini parasysh QE SHUME VET DO DONIN TE KISHIN FRYMEZIMIN TIM, e keqja eshte qe eshte thjeshte kopjim, pershkrimi i kesaj jete me perket mua :-) Ju pershkruajta Donen, kjo s'do te thote qe jam vetem kaq rrjeshta! Ju mbetet ta mendoni ose zbuloni :P
Mission http://www.youtube.com/watch?v=-JjrvJc8ZBI
Jam tip i trocit, pa lajka, e shoqerueshme..tip impulsiv (dmth nervoz disi, por jo tamam ashtu,pra shperthej ne momente te caktuara ku duhet,por kthej shpejte),por jam njeri qe di te kerkoj dhe falje.Teper e embel (kete e tregojne syte e mi),por dhe e hidhur (nevrike) aty ku duhet..
E dashur..dhe buzeqeshja ime tregon mjafte mire shpirtin tim te paster.. Pelqej shume kafshet si kotele, arushi, lepulus, qenus :)
Natyr shume romantike (gje t'cilen e kam t'lindur e jo me sforcime,pasi shenja ime
http://www.youtube.com/watch?v=GGmzPQjoBpI
Overview Jeta ty te zgjati krahet,
te perkedheli me nje goditje,
aty ti more jete,
aty mesove te bertisje.. ;-)

..Le t'perpiqemi t'gjendemi sa me prane Miqeve si ne momente veshtirsie ashtu edhe gezimi..! •♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ♥
Mundohemi te krijojme nje raport te vecante me fansat!
Shpresojme gjithashtu qe te mund te gjejme mbeshtetjen tuaj e te na ndihmoni duke bere suggest miqve tuaj,qe te mund te arrijme se bashku te krijojme dicka te vecante e te bukur.
-Jeni te kendshem dhe e meritoni te ndajme kohen me shoqerine tuaj..
Phone Gabina lagjes
Web site Te ajo kthesa matan..!
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this song