Avon Slovensko

 —
Rating
Likes Talking Checkins
3008 88
About OFICIÁLNA FB STRÁNKA SPOLOČNOSTI AVON COSMETICS | Prinášame čerstvé informácie o horúcich novinkách z dielne AVONu a rôzne tipy a triky pre vašu krásu. Túto stránku spravuje AVON Cosmetics Slovenská republika.
Mission AVON je spoločnosťou pre ženy, stará sa nielen o ženskú krásu, ale aj o zlepšenie postavenia žien v spoločnosti a podmienok ich života i zdravia. Sú s ňou spojené mená známych osobností zo sveta filmu a televízie, divadla, populárnej hudby, modelingu a športu.
Overview AVON, spoločnosť pre ženy, je vedúcou celosvetovou kozmetickou spoločnosťou s ročným obratom 10 mld. dolárov. Ako jedna z najväčších spoločností na svete v oblasti priameho predaja svoje výrobky predáva prostredníctvom viac ako 6 miliónov aktívnych nezávislých reprezentantov. Výrobky AVON sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, vône, módu a vybavenie pre domácnosť. Ku najznámejším značkám patria AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe. Viac o spoločnosti a produktoch AVON sa dozviete na www.avon.sk.
Phone +421 2 4911 0075
Web site www.avon.sk
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this health / beauty