CAN OTOGAZ

 —
Rating
Likes Talking Checkins
11 12
About can otogaz Atiker Lovato wentgaz zavoli mimgas yetkili bayi itina ile arabalarınıza lpg montajı yapılır otogaz sektöründe trakya lideri...CANOTOGAZ
Description Hakkımızda

Bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğu 50 bine yakın montajla (MMO’dan Teyitli) kendi dalında öncü firmalardan biri olan firmamız,dürüstlük ve kaliteyi kendine ilke olarak benimsemiştir.
En iyi referansın müşteri memnuniyeti olduğunu benimsediğimiz ve buradan yola çıktığımız için. Montajını yaptığımız araçların garanti sonrası güvenli ve problemsiz bir şekilde kullanımı için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ayrıca bakım ve montaj servisimizde montajını yaptığımız araçların garantili bakımlarının yanında oto gazlı araçların yedek parça değişimi ve bilgisayarlı gaz ayarı yapılmaktadır.
Full enjeksiyonlu, sequential ve semi-sequential (sıralı ve yarı sıralı 4, 5, 6, 8 silindirli) araçlar için geliştirilmiş yeni nesil çok nokta enjeksiyonlu oto gaz sisteminin en büyük avantajı benzinle birebir aynı performansa sahip olması ve düşük yakıt tasarrufudur.
Phone 02827260305
Web site www.canotogaz.com.tr
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this automotive