Grupa Męska św. Józefa

 —
Rating
Likes Talking Checkins
0 0
About Męska grupa modlitewna św. Józefa jest integralną częścią Wspólnoty "Mocni w Duchu". Jeżeli szukasz męskiego grona, które łączy miłośc do Boga Ojca i troska o swoją rodzinę i powołania: ZAPRASZAMY. Podejmij Wyzwanie !!
Description Jesteśmy męską grupą modlitewną ściśle związaną ze Wspólnotą "Mocni w Duchu" przy kościele oo. jezuitów w Łodzi.
Spotykamy się co czwartek w godzinach 19.00 - 21.00 na modlitwie różańcowej, a w każdy pierwszy czwartek miesiąca na wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Naszą wspólną intencją jest zawsze modlitwa za nasze rodziny i prośba o realizację naszych powołań. Za naszego patrona obraliśmy św. Józefa - Oblubieńca NMP, do którego modlimy się wspólnie za każdym razem litanią. Każdemu spotkaniu towarzysz zawsze rozmowa, kiedy to dzielimy się naszym życiowym doświadczeniem, świadectwami życia i łaskami jakimi zostaliśmy obdarzeni przez Boga Ojca. Wspólne spotkania umacniają nas wzajemnie, kierując ku Bogu za wstawiennictwem św. Józefa i Maryi Matki.

Spotkania:
Każdy czwartek godz. 19.00-21.00 sala św. Andrzeja Boboli, Ul. Sienkiewicza 60, Łódź, kościół oo. jezuitów.

Wyjątek: pierwszy czwartek miesiąca 20.00 - 21.00, ul. Gdańska 85, Łódź, Ognisko Bożego Pokoju.
Web site https://www.facebook.com/grupa.jozefa
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this church / religious organization