Şahin Oto Ekspertiz

Automotive consultant
Rating
Likes Talking Checkins
3 320
About Mersin Oto Ekspertiz, Bölgede ilk profesyonel ekspertiz merkezi.1973 Yılından bugüne işimiz otomotiv,Tarafsız Bağımsız Güvenilir kuruluş Mersin Computest,
Description Mersin Oto Ekspertiz, SİZ HALA ESKİ YÖNTEMLERLEMİ ARÇ SATIN ALIYORSUNUZ ........
Mersinde 2.el araç alırken alacağınız aracın durumunu Şahin Otomotiv OTO EXPER ' e gelerek alın sonradan kötü süprizlerle karşılaşmayın.


Otomotiv sektöründe 1973 yılından bu yana faliyet gösteren firmamızın bünyesinde bulunan araç expertizi ŞAHİN OTO EXPER konusunda uzmanlaşmış profosyonel kadrosu son sistem test analiz cihazları ile satın alacağınız aracın tüm eksikliklerini hatalarını ve kusurlarını Tarafsız , Bağımsız, Güvenilir bir şekilde müşterilerine rapor olarak sunmaktadır

*** Aracın Tramer Kayıtları?
***Aracın motoru ne durumda ? Km ile motor durumu uyuşuyor mu? Şanzuman durumu ? Ateşleme ve yakıt sisteminde bir problem var mı?
***Aracın Ön düzeninde, alt takımlarında süspansyonunda sorun varmı?
***Aracın ön ve arka fren gücüde sorunvarmı? sağ ve sol tekerlek arası sapma oranları, Disklerde kampanalarda herhangi bir eğilme var mı? Muayeneden geçer mi? Fren gücü yeterli mi?
***Aracın MOTOR, ABS ,AİRBAG ve CANBUS sistemlerinde ve donanımlarında bir problem varmı? Klima sisteminde problem var mı? Şanzımanında ve motorunda arızalı bir sensör var mı?
***Aracın Karoser durumu nedir? Boyanan veya Değişen varmı?
Overview Mersin Computest ,Mersin Oto Ekspertiz , Profosyonel Ekspertiz Hizmetleri
Phone 03242392727
Web site http://mersinotoexper.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this automotive consultant