SKECHERS

 —
Rating
Likes Talking Checkins
13902 0
About GO LIKE NEVER BEFORE
Description http://instagram.com/skecherstr
https://twitter.com/skecherstr
http://pinterest.com/skecherstr/

Skechers’ın hikâyesi 1992 yılında Manhattan Beach Kaliforniya Amerika’da başladı. Günlük ayakkabı ve çocuk kategorilerinde Amerika’nın pazar lideri olan Skechers, spor ayakkabı kategorisinin de en popüler markalarından biri.

Tüketiciye fonksiyonellik ve rahatlığı bir arada sunan Skechers, geniş ürün yelpazesi ile herkese hitap ediyor. Günlük ayakkabılarda Memory Foam, Relaxed Fit gibi devrim niteliğinde yenilikler sunan marka, Performans ürünlerinde ise koşu, yürüyüş ve training alanlarında yenilikçi teknolojilerini tüketiciyle buluşturuyor.

Skechers, “Dancing with the Stars” yıldızı Brooke Burke-Charvet, Danielle Bradbery, Joe Montana ve Amerikanın en iyi maraton koşucusu Meb Keflezighi tarafından destekleniyor. Daha önce Britney Spears, Christina Aguilera, Karl Malone, The Black Eyed Peas, Robert Downey Jr., Rob Lowe, Matt Dillon, Kim Kardashian gibi isimler de Skechers’ın marka yüzü oldu.

Skechers’ın Türkiye’deki operasyonu ise 2011 yılında başladı ve Türk tüketicisi kısa sürede markaya büyük ilgi gösterdi.
Türkiye’deki ilk Skechers mağazası 2013 yılında Bağdat Caddesinde açıldı. Önümüzdeki dönemde de mağaza sayısı artarak büyümeye devam edecek.
Web site http://www.skechers.com.tr

Reviews and rating

Avatar
Rate this outdoor gear / sporting goods