Işık FX

 —
Rating
Likes Talking Checkins
191 147
About İş ahlakı ve kaliteli hizmet temel prensibimizdir.Yüksek kaliteli, saydam ve rekabetçi hizmet anlayışımızla gurur duyuyoruz.
Description IşıkFX, dünyanın en çok kullanılan işlem platformu Meta Trader 4'ü sunmaktadır. Meta Trader ile işlem yapma tecrübesini elde edin.

http://www.isikfx.com/
Mission İş ahlakı ve kaliteli hizmet temel prensibimizdir. Bu iki prensibimizle birlikte, üstün global multi asset trading çözümleri sunmak için azim ve kararlılıkla ilerleyerek, önde gelen finansal trading şirketlerinden biri olmak en önemli hedefimizdir.

Yüksek kaliteli, saydam ve rekabetçi hizmet anlayışımızla gurur duyuyoruz. Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, işlem platformlarımızla müşterilerimize son derece geniş bir ürün yelpazesinde işlem yapma imkanı sunuyoruz.

Müşterilerimizin işlem yaptıkları piyasa ve ürünleri iyi tanımaları ve anlamalarının öneminin bilinciyle eğitimleri için ihtiyaç duyulan tüm imkanları sunmayı işimizin bir parçası kabul ederiz.

Müşterilerimizi şirketimizin yapısındaki temel unsurlardan biri kabul ederek mümkün olan her türlü ihtiyaçlarını yerine getirmeyi görev biliriz. Müşteri memnuniyeti ve uzun soluklu müşteri birliktelikleri temel amacımızdır.
Overview SPK'nın Foreks piyasasında işlem yapmaya yetkilendirdiği IŞIK Menkul Değerler A.Ş , SPK tarafından denetlenmekte ve teminatlarınız Takas Bank güvencesinde saklanmaktadır.
Phone 02123450062
Web site http://www.isikfx.com/
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this company