Albox Möbel

 —
Rating
Likes Talking Checkins
6 53
About Albox Mobilya Ltd.Şti - Resmi Sayfasına Hoşgeldiniz.

www.albox.com.tr - 0850 224 1 224
Description Dünden Bu Güne!.
Firmamız Sektöre İlk Olarak 1980 Yılında Özselimoğlu Markasıyla Istanbul'da bir Atölyede Dekarasyon işleri İle Başladı.Müşteri Memnuniyetini İlk Sırada Tutan Firmamız Sektörde Kendine Geniş Yer Bulmuş ve Müşterilerine Mükemmele Yakın Hizmet Vermek İçin Arayışlarını Sürdürmüştür.1990 Yılların Başlarında Gelişen Teknoloji ve Sanayi ile Üretim Kapasitesini Arttırmıştır. Mutfak , Yatak Odası , Gardrop , Banyo , Kapı ve Tüm Mobilya İşlerini Yapmayı Sürdüren Firmamız Kendi Geliştirmeye Devam etmiştir.

2000 Yılların Başında ise Tamamen Mobilya Sektöründe Bilinen Bir Marka Olmanın Getirisi ile Üretim Alanını ve Kapasitesini Büyütmüştür. Bu Yıllarda İsim Değişikliğine Giderek Marka ve Yüzünü Yenileyen Firmamız Aynı Kalite ile Çalışmaya Devam Etmiştir.

2005 Yılında İse Kurumsallaşma Yolunda Adım Atan Firmamız Albox Olarak İsmi Değiştirmiş ve Kurumsal Bir Kimliğe Kavuşmuştur. Üretimini Müşteri Odaklı Yapan Albox , Müşterilerine Mimari Olarak Proje Desteği Vermektedir. Kişiye Özel Çözümler Sunan , Yine Kişiye Özel Tasarım Yapan Albox , Kaliteden Taviz Vermeden En İyi Fiyat ile Hizmet Vermektedir.

2010 Yılında Üretimini Butik ve Toplu Konut Projeleri Olarak İkiye Ayıran Albox 3500m2'lik Üretim Alanı ile Fabrikasyon Üretimine Geçmiştir.Eskiden Olduğu Gibi Butik İşlerinizde El Emeğinin Ağırlıklı Olduğu Üretimini Devam ettiren Albox , Toplu Konut ve Proje Tipi İşlerde ise Fason Üretimi ile Hizmet Vermektedir.
Overview Resmi Web Sitesi : www.albox.com.tr
Phone 08502241224
Web site http://www.albox.com.tr
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this company