OrbisList

Mining company
Rating
Likes Talking Checkins
0 0
About Ücretsiz, Komisyonsuz, Aracısız Online Çelik Ticareti. Demir-Çelik sektörünün alıcı ve satıcılarını buluşturan elektronik ticaret platformu.
Description SteelOrbis'in bir ürünü olan OrbisList demir-çelik ve bağlantılı sektörlere yönelik her türlü mal ve hizmetin alıcı ve satıcılarını buluşturan bir elektronik ticaret platformudur. OrbisList sunduğu bu hizmetleri ücretsiz, aracısız ve komisyonsuz olarak sunar. Direkt ya da dolaylı, hiçbir ticari aktivitenin içinde yer almamaktadır. OrbisList, %100 bağımsızıdır, alıcı ve satıcılardan herhangi bir kazanç beklentisi olmaksızın bu hizmeti sunar.

OrbisList alışılagelmiş telefon ve faks ile yapılan geleneksel ticarete ek olarak İnternet'i de bir satış ve tedarik kanalı olarak kullandırmayı amaçlamaktadır. Bunu yaparken hem satıcı hem de alıcılara geleneksel ticaretin sunduğu imkanlardan çok daha geniş kapsamlı imkanlar sunar.

Değişen rekabet koşulları içerisinde firmalar ayakta kalabilmek için gelişen teknoloji ve yenilikleri takip etmek zorundadırlar. OrbisList, yeni pazarlara ulaşma ve rakipleri ile rekabet edebilme gibi konularda fırsatlar sunmaktadır.
Phone +902164681050
Web site www.orbislist.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this mining company