Başar Bilişim Teknolojileri

 —
Rating
Likes Talking Checkins
31 8
About Başar; Kurumsal Yazılım, Web Uygulamaları, Mobil Uygulamalar, Veri Madenciliği, Dijital Pazarlama hizmetleri vermektedir.

basarbilisim.com
Description Başar Bilişim Teknolojileri web tasarım, mobil uygulama, e-ticaret sistemleri, sistematik ve entegrasyonlu firmaya özel CRM yazılımları, analitik geliştirme, veri madenciliği alanlarında Türkiye' nin en büyük devlet kurumlarına uyguladığı yazılım ve geliştirme hizmetleri ile kendini kanıtlamış durumda.

İstanbul ve Tekirdağ' da bayileri bulunan Başar Bilişim Teknolojileri, kamu kurumları dahil olmak üzere 930+ müşteriye hizmet vermiş olup 250+ müşterisine aktif olarak hizmetleri devam etmektedir.

Türkiye' nin dört bir yanında bayileri olan, sektördeki ajanslarına sürekli olarak destek çıkan ve verdiği tüm hizmetleri içinde barındıran tam hizmet ajansıdır.
Mission Başar Bilişim olarak amacımız, müşterilerine en iyi hizmeti/ürünü en kısa sürede sunmak için zamanla yarış içerisinde olan dinamik ve lider ruhlu kurumlara, teknolojinin ve yeni iletişim araçlarının gücünü kullanarak yaratıcı ve efektif çözümler sunmaktır.
Phone 02123974258
Web site http://www.basarbilisim.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this local business