NSA Optical

 —
Rating
Likes Talking Checkins
11 67
About Lüks Optik Markaları Türkiye Yetkili Satıcısı
NSA Optical
Bağdat Caddesi Mağazası: 0212 356 5858
Galleria Mağazası: 0212 661 3737
Description Optik sektöründeki geçmişi 1982 yılına kadar uzanan ve 2003 yılında perakendeciliğe de yönelen firmamız, sektöre getirdiği yenilikçi yaklaşımını 2010 yılında kurduğu NSA Optik’le sürdürüyor. NSA Optical Markası ile açtığı perakende mağazaları ile müşterilerine, Dünyaca ünlü gözlük markaları,

Bentley, Lotos, Maybach, Zilli, Lafont ve RedBull Racing, Enni Marco, Life Italia, Lotos, Enhanced Vision , Xenith, Le Tanneur, Mario Rossi, Look Occhiali, Look@me, Augusto Valentini Design, Moscot, Zilli, Hackett London, Ted Baker, Christian Lacroix, Pepe Jeans, Anna Sui, Easy Twist, Easy Clip ve Turboflex markalarının Yetkili satıcısı, diğer bilinen markaların ise perakende satışını yapmaktadır. NSA Optical sektördeki tüm yenilikleri yakından takip edebilmek ve yeni markalarla birlikte yeni teknolojileri de ülkemize getirebilmek için, yurtdışında ki fuarları da yakından takip ediyor.

Satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, uzman kadrosu ve gelişmiş altyapısı sayesinde yıllar boyu edindiği tecrübe ve saygınlığı aynı kararlılıkla sürdürecektir.

NSA Optical Şu an için Bakırköy / Galleria alışveriş markezinde ve Bağdat Caddesinde seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.
Mission Misyonumuz ürün portföyümüzle, daha fazla model ve seçenekle tüketiciye hizmet sunmak, kaliteli ve güvenilir hizmet vermektir.
Phone +90 212 542 0808
Web site http://www.nsaoptical.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this retail and consumer merchandise