Can Veren Pervaneler Videoları

 —
Rating
Likes Talking Checkins
3 0
About AŞKIN HİKAYESİNİ DURMAKSIZIN FERYAT EDEN BÜLBÜLE DEĞİL… SESSİZ SEDASIZ Can Veren Pervanelere Sor Demişler… Can Veren Pervaneler Programı İzleme Sayfası
Description Av. Hayati İnanç Kimdir?

Hayati İnanç 1961, Denizli doğumlu. Lisansını 1984’te İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. Avukatlığın yanı sıra dergi yayıncılığı, fuar yöneticiliği, özel sektörde denetçilik, lise öğretmenliği, tv ve radyo sunuculuğu yaptı. İnsana yatırımın en değerli ve anlamlı iş olduğu inancı ile klasik eserleri okumanın verdiği heyecanı daima sohbet veya konferans tarzında her yaştaki gençlerle paylaşmayı hayat tarzı olarak benimsedi. Halen TRT Radyo 4 ve TRT Nağme ile ortak yayınlanan Her ayın son cuması "Can Veren Pervaneler" programında konuk olarak sizlere ulaşmaktadır.

Avukat Hayati İNANÇ’ın sunucu ve danışmanlığını yaptığı “Can Veren Pervaneler“ Programında , klasik edebiyatın birbirinden seçkin örnekleri hikayeleri ile beraber sohbete konu edilir ve ara ara müzikle süslenir. Geçmişteki örneklere bakarak; günümüzde yaşanan bazı sosyal ve siyasal hadiseleri; bazen mizah; bazen hümor ,bazen hikmet penceresinden izlenerek hayatımıza renk katar.Her türk erkeği günde usta işi bir gazel okumalıdır ve her türk erkeğinin ezberinde 10 beyt yer almalıdır. Sayfamız bu inançla hazırlanmıştır.

Söz hayati’dir; inanç taşıyorum.

Av. Hayati İnanç


http://www.facebook.com/canverenpervaneler1453
Web site http://www.hayatiinanc.com/
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this tv show