Çiğdem Çocuk Yuvaları

 —
Rating
Likes Talking Checkins
201 165
About BEYLİKDÜZÜ'NÜN EN ESKİ VE EN KALİTELİ ÇOCUK YUVASIDIR.
(Kreş, Anaokulu, Çocuk Yuvası, Gündüz Bakımevi)
Description ♦ Beylikdüzü'nün en eski ve en kaliteli çocuk yuvasıdır. 2000 yılından itibaren HERŞEYİN BAŞI SEVGİDİR diyen anlayışımızla Beylikdüzü'nde hizmet vermekteyiz.

♦ Çiğdem Çocuk Yuvasında bilgisayar destekli MEB okul öncesi eğitim programına paralel olarak, etkin öğrenme ve sorgulamaya dayalı IBPYP programı uygulanmaktadır.

♦ Bu programın amacı 2 - 6 yaş arasındaki çocuklara anlamlı yaşamla bağlantılı öğrenme deneyimleri kazandırabilmek, öğrenmeye özendirmek, yaratıcı ve sorgulayıcı olmalarını desteklemek, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarını, kabiliyetlerini, ilgi alanlarını ve öğrenme biçimlerini göz önünde tutmaktır.
Mission ♦ Kurulduğu 2000 yılından beri alanında en iyiyi amaçlayan ve çocuğa görelik ilkesini benimseyen okulumuz, her çocuğun çok özel ve çok değerli olduğu bilinciyle çalışmaktadır.

♦ Eğitim sistemimizin ilk basamağını oluşturan, çocuğun daha sonraki yıllarına yön veren ince bir çizgide bulunduğunun farkında olan Çiğdem Çocuk Yuvası olarak bizler geçmişten gelen tecrübelerimizle her geçen gün yenilenerek kalite yolculuğumuza devam etmekteyiz.

♦ Amacımız yaşayarak öğrenen, sorgulayan, aktif düşünen, fikir ve bilgi alışverişinde bulunabilen, risk alabilen, bağımsız, cesaretli, dürüst, doğruluğa ve adalete inanan, tutarlı, duyarlı, saygılı, sorumluluk taşıyan, hoşgörülü, kendisiyle barışık, özgüveni gelişmiş mutlu bireyler yetiştirmektir.
Phone 0212 873 51 60
Web site http://www.cigdemcocukyuvalari.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this education