Ekin İşleme

 —
Rating
Likes Talking Checkins
2 0
About Firmamız Dijital tekstil baskı, sublime tekstil baskı, sublime metraj baskı, emprime tekstil baskı ve işleme alanında faaliyet göstermektedir.
Description Dijital Baskı/ Inkjet Teknolojisi
Overview

1990 yılında Güngören ilçesinde faaliyete başlayan firmamız, tekstil hayatına taş işleme ve işleme alanında suzene, kordene ve lase çalışmalarıyla başlamıştır.

2000′li yılların başında firmamız tekstil emprime baskı alanına yönelmiş ve tekstil baskıda kullanılan ürünlerin tedariğinde yaşanan sıkıntı sebebiyle emprime baskıda kullanılan yan ürünlerin ithalatına başlayıp Uzakdoğu Pazarı adı altında toptan ve perakende baskı ürünleri ve tekstil aksesuar satışına başlamıştır.

Firmamız 2010 yılında vizyon tazeleyerek taş işleme ve toptan ve perakende satış ağından çekilip dijital tekstil baskı alanına yönelmiştir.

Dijital tekstil baslı alanında yeni ve seri makina parkuruyla firmamız ekonomik fiyat/Hızlı termin politikasıyla hizmetlerine 2 yıldır Yenibosna’da devam etmektedir.

Dijital tekstil baskı alanında önde gelen firmamız, Dijital sublime baskıda da ekonomik ve güncel fiyatlar ve hızlı termin politikasıyla hizmet vermektedir.

Emprime tekstil baskı alanında ise olağan baskı ölçülerinin dışında, büyük bedenler ve pano tip baskıda uzmanlaşmıştır.

Firmamız tekstil işleme alanında suzene, kordene, lase işleriniz için 20 senelik deneyimli kadrosuyla hizmetinizdedir.

20 seneyi aşkın iş deneyimi ve güncel işlere düşkün amatör ruhumuzla dijital tekstil baskı, sublime tekstil baskı, sublime metraj baskı, emprime tekstil baskı, ve işleme alanında hizmetinizdeyiz.

Unutulmamalıdır ki;
Dijital tekstil baskı, gerek pamuk olsun, gerekse polyester olsun, titizlik, iyi ekipman ve deneyimli bir kadro ister.

Bu alanda çalıştığımız ve kalitemizi kabul ettirdiğimiz markaları ve çalışmalarımızı, çalışmalarımız kısmında görebilirsiniz.
Tanışmak ümidiyle.
Web site www.ekinisleme.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this company