Elleran Elvis is my life.

 —
Rating
Likes Talking Checkins
1 0
About İletişim;
https://www.facebook.com/aleynactn35x
https://www.facebook.com/elleranelvi
Description Tunahan Kurtuluş meşhur olduğu sahne adıyla Elleran Elvis Türk dizi/film cast’ı ve müzisyendir. 16 Mart 1993 yılında İstanbul’un Beykoz ilçesinde dünyaya gelmiştir.

İlkokul öğretimini Kadriye Mehmet Koparan ve Çamlıca İ.Ö.O. okullarında normal öğrenim yılında tamamlamıştır. Lise öğrenimini Haydarpaşa Anadolu Teknik Lise’sinde başlamış, 3. sınıfında bırakmıştır.
Mesleği: Müzisyen-Oyuncu-İnşaat Teknik Ressamı.

Rap müzikle 2002 yılında Lose Yourself ile tanıştı. 2008 yılında profesyonel kayıtlarını aldı. 2009 yıllarında bir çok stüdyo kaydı ile single parçalar sundu internetten. 2010 yılında MySpace en çok dinlenenler listesinde ilk 10 sıralamasından aşağıya bir kere bile düşmedi. Râmâ ve Eşya şarkılarıyla uzun süre birinciliğini korumuştu. MTV Genç Yetenek (NewStar) programında, Fanta, RedBull gibi müzik festivallerinde sahne almıştır. Konya açık hava konserinde 1600 biletli izleyici sayısını görmüştür. 2010 yılının sonunda Bir Demet Albüm isimli single albüm çalışmasını Seyhan barkodu ile dinleyenleriyle buluşturmuştur. Albüm Mynet’te büyük ses getirmiştir. 2011 yılında konserler, yeni şarkılar ve bir çok aktiviteler şeklinde müzisyenliğini profesyonel anlamda sürdürdü. 2012 yılının ocak ayında ilk profesyonel klipini Asfalt Film ile Testosteron ( feat. Mehmethan Kurtuluş ) şarkısına çekmiştir. Çalışmalarına çocukluk arkadaşlarıyla kurduğu 24IR Music ©& KingDoz Studyo © (King Doz Müzik Evi)’da devam etmektedir.

Elleran Elvis kişisel bilgileri
En sevdiği yemek : Mantı
En sevdiği sebze : Mantar
İce tea içmeye bayılır. Ayrıca mutfakta yemek yapma konusunda da pek yeteneklidir. Kendisine şans getirdiğini düşünerek ellerinde, ikisinden birinde serçe parmağının tırnağı diğerlerinden uzundur. Saçlarını kendisi keser. Vücudunda hiçbir kemik kırılmamış, hiçbir dikiş atılmamıştır. 7 yaşında geçirdiği trafik kazasında kalbi 4 kere durmuştur. Uğurlu rakamı 4’tür. Osmanlı lugatlarını hobi olarak okur. Edebiyat bilgisi yüksektir. Kürtaj Mağduru adlı şarkısı yüzünden mahkeme tarafından 6 ay şarkı yapması yasaklanmıştır, 2. ve 3. Şahsa ağır hakaretten suçlanmıştır. Orta okulda koşuda Marmara 3.’sü olmuştur. Beşiktaş’ın altyapısında uzun süre top oynamıştır. Eşya serisinin 2. Şarkısı Türkçe Şiir olimpiyatlarında ilk 5’e girmiştir.
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this song