Solid ICT

 —
Rating
Likes Talking Checkins
0 2
About SolidICT, güncel mecralar için çözümler sunan bir yazılımevidir.
Description Solid ICT, yazılım dünyasında güce denge getirmek, hayal gücünün şekillendirdiği iyi fikirlerin milyonların keyifle kullandığı yazılımlara dönüştürmek için 2011 yılında kurulmuştur.

Kuruluş gününde beri, tüm projeler özenle ve titizlikle planlanmış, sürdürülebilirlik hesapları yapılarak hayata geçirilmiş ve sonrasında da ihtiyaç duyulan tüm destekler verilmeye devam etmiştir. Projelerin, projelendirme, analiz, tasarım, kodlama ve test süreçleri, temel yazılım mühendisliği ilkelerine bağlı kalarak yürütülmektedir.

Şirket ilk iki yılında, farklı sektör ve uzmanlık alanında projeler yürüterek deneyimini beslemiş ve farklı mecralarda sesini duyurarak yüksek bir bilinirliliği yakalamıştır. Kuvvetli referanslarla sektöre adını yazan ve başarılı yeni projelere 2013 yılında imza atacak şirket sizlerden gelecek yeni fikirler ile de beslenmeyi bekliyor.

Fikir ile başlayan girişim/proje yolculuğunda, teknik gereksinimlerin bilişim mecralarına uygun olarak şekillendirilmesinden ürün haline getirilmesine kadar eksiksiz destek alarak projenizin kısa bir süre içinde hayata geçmesini Solid ICT ile sağlayabilirsiniz.
Phone 02123244224
Web site http://www.solidict.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this computers / technology