MANGALAM Savirealizacijos studija

 —
Rating
Likes Talking Checkins
11 1
About ASTROLOGINĖS KONSULTACIJOS.
SĄMONINGO KVĖPAVIMO TERAPIJA.
INDIVIDUALIOS REBEFINGO SESIJOS.
REBEFINGO SEMINARAI IR PRAKTIKUMAI.
Description ASTROLOGINĖS KONSULTACIJOS - tai galimybė pažvelgti į save, į savo gyvenimą sąmoningai, iš šalies. Pažinti save, suvokti savo savybes, suprasti, kodėl mums yra būdingos tam tikros reakcijos į aplinką, taip pat kaip sau padėti, kad jaustumėmės laimingi, kad kurtume harmoningus santykius su artimaisias, kad
sektųsi darbuose. Suvokti savo svarbiausius gyvenimo įvykius, pamatyti jų prasmę.
Astrologija leidžia prisiliesti prie mūsų šio gyvenimo plano - kokie mūsų uždaviniai, ką turime išmokti, kokios pamokos, galbūt iššūkiai mūsų laukia... Kurios sritys mums karmiškai palankiausios, šviesiausios, kur galime tikėtis likimo palaikymo, paramos. O kur verčiau būti atsargesniam...

Savirealizacijos studijoje MANGALAM astrologinių konsultacijų galimybės:


ASTROPSICHOLOGINĖ ANALIZĖ

Žinantys tik savo gimimo dieną, nežinodami tikslaus laiko gali sužinoti ir tuo būdu labiau suprasti savo prigimtines savybes, suvokti savo elgesio, reakcijų į tam tikras gyvenimo situacijas priežastis. Ir gauti patarimus, kaip geriausiai save keisti, kad galėtume džiaugtis darniais santykiais, puikia savijauta. Patarimai, kokias praktikas naudoti, kaip sportuoti, kaip save keisti, kad gyvenimas labiausiai džiugintų.
(Žodinė konsultacija, 1 val. trukmės, 58 eu, raštu 72 eu.)


PILNAS HOROSKOPO SUDARYMAS pagal tikslią gimimo datą.

Šiai analizei svarbu žinoti gimimo laiką minučių tikslumu bei gimimo miestą.
Tai yra astropsichologinė analizė ir astrologinių būstų analizė.
Astrologiniai būstai kalba apie mūsų gyvenimo sritis (meilė, finansai, partnerystė, karjera, gyvenimo tikslai ir t.t). Planetos, esančios mūsų būstuose, bei almutenai - būstų valdovai - kalba apie įvykius ir pamokas, kuriuos turėsime praeiti šiame gyvenime.
(Žodinė konsultacija 2 val. trukmės 87 eu, pilna analizė raštu 145 eu.)

METŲ ASTROLOGINĖS PROGNOZĖS.
Sudaromos remiantis Soliaro informacija - Gimtadienio dieną Saulė, grįždama į tą patį laipsnį ir minutę, kaip gimimo momente, formuoja naujo ciklo pradžią. Astrologija leidžia šį momentą užfiksuoti ir analizuoti, pateikti tarsi planą šių metų uždavinius, sėkmingiausias sritis, periodus, taip pat šių metų iššūkius... bei sritis, kur derėtų labiau save pasaugoti, be reikalo nerizikuoti.
Metų analizei pasitelkiama ir tranzitinių planetų informacija - žvelgiame, kaip musų gimimo momento žvaigždėlapį veikia šiuo metu keliaujančios planetos. Įeidamos į astrologinius mūsų būstus jos kalba apie pokyčius, kurie turės vykti...
(Kaina 87 eu. žodžiu arba 145 eu. raštu)


**************************************************************************************************************************************************************************************************REBEFINGAS – SĄMONINGO KVĖPAVIMO PRAKTIKA

Rebefingas yra sąmoningo kvėpavimo technika, padedanti mūsų išoriniam kvėpavimui susiderinti su vidiniu kvėpavimu. Todėl šis kvėpavimas dar yra vadinamas intuityviuoju, dvasiniu kvėpavimu.

Kvėpuojama yra lygiai, takiai, be pauzių, visą dėmesį sutelkiant į kvėpavimą. To pasekoje ima kvėpuoti ne tik mūsų fizinis kūnas, tačiau visa mūsų visuma, energetiniai kūnai. Taip kaip fizinis kūnas kvėpuoja oru įsisavindamas deguonį ir pašalindamas anglies dvideginį, mūsų energetiniai kūnai kvėpuoja gyvybine energija. Suaktyvėjus gyvybinės energijos tėkmei mūsyse mes ir pasipildome mums reikalinga energija sveikatai palaikyti, evoliuciniam vystymuisi, harmoningam bendravimui, ir esame valomi, plaunami nuo energetinių taršalų, susidariusių dėl streso, negayvių emocijų užspaudimo, netinkamo mąstymo ir t.t.

Mokantis šios technikos paprastai prireikia apie 10 pamokų su rebefingo meistru (rebeferiu). Vienas užsiėmimas trunka 2 – 3 val, iš kurių viena yra skirta kvėpavimo procesui, vėliau vyksta aptarimas, poilsis prie puodelio arbatos.
Susitikimai vyksta vieną ar du kartus per savaitę, arba pagal susitarimą.
Po 10 kvėpavimo sesijų žmogus dažniausiai jau būna pasiruošęs praktikuoti rebefingą savarankiai. Per šį 2 – 3 mėnesių mokymosi laikotarpį yra įvaldomas gebėjimas sąmoningai kvėpuoti prana – gyvybine energija laisvai. Kartu su rebeferiu kvėpuojant “paleidžiami” trukdžiai, kad vėliau savarankiškas praktikavimas jau vyktų sklandžiai. Taip pat susitikimų metu yra aptariami ir kiti su sėkminga savirealizacija susiję klausimai – sveika gyvensena, mityba, pasaulėžiūra, praktikos prie ugnies, kitos praktikos savireguliacijai.

Rebefingas padeda:

Streso, vidinės įtampos nuėmimui
Vidinės harmonijos atstatymui
Sveikatos stabilizavimui
Miego subalansavimui
Žmogaus gyvybinės energijos atstatymui
Susivokimui, sąmoningumui
Sėkmingam, maloniam, prasmingam gyvenimui

Kiekvieną mėnesį vyksta REBEFINGO SEMINARAI IR PRAKTIKUMAI, skirti Rebefingo praktikų tęstinumui, norintiems praktikuoti kartu, gauti atsakymus į iškylančius klausimus.

Platesnė informacija savirealizacija.wordpress.com

Registracija į individualias rebefingo sesijas, rebefingo seminarus arba astrologines konsultacijas telefonu 8 671 26039 - Ramunė
Phone 8 671 26039
Web site http://savirealizacija.wordpress.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this public figure