Uzman İzolasyon

 —
Rating
Likes Talking Checkins
3 1
About Doksanlı yıllarda Ömer ANGIN tarafından kurulmuş ve 17 Ocak 2009 tarihinde UZMAN İZOLASYON olarak markalandırılmıştır.
Description Uygulama ve satış konularında faaliyet gösteren firmamız, doksanlı yıllarda Ömer ANGIN tarafından kurulmuş ve 17 OCAK 2009 tarihinde UZMAN İZOLASYON olarak marka koruması altına alınmıştır.

KÖSTER gibi dünyanın önde gelen izolasyon malzemesi üreticileriyle anlaşıp, yetkili satıcısı olmuştur. Bu büyük markaları profesyonel ve MEB tarafından sertifikalı personeliyle bir araya başarıyla getirmiştir. Bu sayede sadece Türkiye'de değil, dünyanın bir çok ülkesinde izolasyon işleri yapmıştır.
Mission Çözüm ortaklarimiz ile yapi sektörüne yönelik tüm hizmetlerimizi büyük ölçeklerde yürütmek, etkin ve efektif çözümleri müsterilerimize sunarak makro ölçekli katma degerler yaratmak,daima yenilikçi gelisime açik dinamik bir felsefeden hareketle yeni projeler üretmek ve uygulama alanlarina girmek.

Ülkemiz ekonomisine yapi sektörüne yüksek kalitede hizmet veren mühendislik firmasi anlayisi ile katkida bulunarak gelisen ve büyüyen pazarin ihtiyaç ve talepleri dogrultusunda kaliteli hizmet ve ürün anlayisini her noktada tesis etmek.
Phone 0 216 597 14 75
Web site http://www.uzmanlarizo.com/
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this engineering / construction