Extreme Networks Türkiye

Computer company
Rating
Likes Talking Checkins
4 2
About Extreme Networks, sunduğu patentli ve ayrıcalıklı kablolu ve kablosuz şebeke altyapıları ile güvenlik ve yönetim çözümleriyle sektörün en hızlı büyüyen şirketlerinden biridir.
Description Extreme Networks, ağ oluşturma endüstrisinde patentli ve farklılaştırılmış kablolu ve kablosuz ağ altyapılarının yanı sıra, güvenlik ve yönetim çözümleri alanlarında en hızlı büyüyen şirketlerden biridir. Enterasys One Fabric, endüstrinin bulut bilişimi ve veri merkezi ortamları için mobil cihazlara sanal sunuculardan görünürlük ve kontrol sağlayan ilk yapı bazlı ağ çözümüdür.

90’ı aşkın ülkede 20.000’in üstünde müşteri ve satış ile Enterasys, müşterilerinin ağı, iş için kritik öneme sahip uygulamalarda tek bir cam panelinden yöneterek, veri merkezinden mobil uca tutarlı performansla ve artırılmış güvenlikle kullanmalarını sağlamaktadır.
Mission Yatırım koruması, operasyonel verimlilik ve kayda değer oranda azalmış toplam sahip olma maliyeti sağlayan, entegre yönetim işlevleri içeren açık, mobil ve güvenli kablolu ve kablosuz ortamlar sağlamak. Enterasys kültürü, endüstri liderliğini üstlenmiş bir teknik destek ile “Müşterimiz her şeyden önemlidir" ilkesini temel almıştır.
Web site http://extremenetworks.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this computer company