Göker İş Makinaları

 —
Rating
Likes Talking Checkins
7 21
About Hazır beton makinelerini Türkiye’ye getiren ilk kuruluş olan GÖKER, 40 yılı aşkın tecrübesiyle hazır beton sektörüne mühendislik çözümleri sağlamaktadır.
Description Hazır beton makinelerini Türkiye’ye getiren ilk kuruluş olan GÖKER, 40 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi çözüm anlayışı ve müşteri odaklı kadrosuyla hazır beton sektörüne mühendislik çözümleri sağlamaktadır. 1974’de kuruluşundan itibaren hazır beton sektörünün Türkiye’de gelişmesine öncülük etmiştir.

GÖKER, her zaman için müşteri memnuniyetini ön plana koyup, müşterileri için en verimli çözümlerini yaratmaya odaklanmış bir markadır. Müşteri memnuniyeti ilkemizi, teknik tecrübemiz ve mükemmeliyetçilik anlayışımızla birlikte yürütmekteyiz.

GÖKER’in dünya çapında alanlarının en iyi partnerleri; beton pompalarında WAITZINGER/KLEIN/ALMANYA, transmikserlerde INTERMIX/ALMANYA, yüksek teknoloji modern beton santrallerinde SIMEM/ITALYA ve beton finişerlerinde GOMACO/ABD’dir.

TS EN ISO 9001:2000 belgesine sahip olan GÖKER Grubu Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Özbekistan, Hollanda, Almanya, Romanya, Bulgaristan, Belçika, İngiltere, Arnavutluk, Kosova, Rusya, Ukrayna, Sibirya, Kore, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Suudi Arabistan, Katar, Suriye, Irak, Libya, Ürdün, Tunus, Cezayir, Lübnan, Nahçıvan, Tacikistan, Afganistan, Sudan, Yemen, Ekvator Ginesi gibi birçok ülkeye ürün ihracatı yapmaktadır. GÖKER imalatını ve satışını yaptığı tüm ürünler için satış sonrası teknik, bakım ve yedek parça hizmetlerini sağlar.

GÖKER; dünya çapında 1,150’nin üzerinde sabit ve mobil beton santralleri ile uluslararası pazarda saygın bir yer edinmiş ve özellikle ürün kalitesinin üstünlüğü sayesinde dev kuruluşların vazgeçilmez partneri haline gelmiştir. Dünyaca tanınan Lafarge, Cement France, Ital Cement, Heidelberg, Bin Ladin Company, Alfanar Company grupları beton partneri olarak GÖKER’i tercih etmişlerdir. GÖKER Alman SCHIEDEL firması ile Finlandiya ve Rusya’da özel tesislerin üretimini gerçekleştirmiş, Polonya ve Bulgaristan yatırımları için SCHIEDEL firması ile tekrar partnerlik oluşturmuştur.

Türkiye’nin lider hazır beton tesisi markası haline gelen GÖKER, Alman ve İtalyan teknolojisi beton pompaları, transmikserleri ile beton santrallerini müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Türkiye’nin en büyük beton santrallerini kurarak özel projelerinin altına imzasını atmıştır.

Beton sektörüne ilave olarak, dünyada beton finişeri sektörünün %70’ine hâkim olan GOMACO firması ile partnerliğimizde 75 adet beton finişerini Türkiye’nin yansıra Kazakistan, Irak, Afganistan, Kuveyt, Cezayir’ de kanal projeleri, havaalanları, beton yol projeleri, bordür ve bariyer kaplamalarında kullanıma sunmuşuzdur.
GÖKER 1974’ten bugüne müşterilerine:

1210 Beton Pompası,
4150 Transmikser
1150 Beton Santralı
75 Beton Finişeri
50 Geri Kazanım Ünitesi

sağlamış olmaktan ve GÖKER SERVİS olarak 7 gün X 24 saat boyunca güvenilir mühendislik kadrosu, teknik ekibi, yurt geneline yayılmış olan bayi ağı ve gezici servisleri ile SERVİS VE YEDEK PARÇA hizmeti vermektedir.


GÖKER Group has been the leader in the ready-mix concrete industry in Turkey since 1974. As the first company to import ready-mix concrete plants in Turkey, Goker Group built expertise for over 40 years with in-depth local industry knowledge. We are constantly improving our product portfolio and service offerings in alignment with innovation, technical expertise and customer-centric vision. At Goker, we deliver the mission of generating real-world solutions for our customers.

GÖKER Group is a part of an extensive network with such global partners as WAITZINGER/ KLEIN/GERMANY for concrete pumps, INTERMIX/GERMANY for truck mixers, SIMEM/ITALY for hi-tech modern concrete batching plants and GOMACO/USA for concrete pavers.

As a holder of an TS EN ISO 9001:2000 certificate, GÖKER Group exports innovative solutions across the world from developed regions to emerging markets . We export to countries such as Turkmenistan, Azerbaijan, Kazakhstan, Uzbekistan, Holland, Germany, Romania, Bulgaria, Belgium, England, Albania, Kosovo, Russia, Ukraine, Serbia, Korea, United Arab Emirates, Dubai, Saudi Arabia, Qatar, Syria, Iraq, Libya, Jordan, Tunisia, Algeria, Lebanon, Nakhchivan, Tajikistan, Afghanistan, Sudan, Yemen, and Equatorial Guinea. Goker’s dedicated customer service and after-sales maintenance principle supports all international logistics.

As a regional leader, GÖKER is committed to creating and maintaining sustainable concrete solutions in Turkey by engineering many of the country’s largest concrete batching plants. We take pride in supporting some of the most important construction projects in Turkey.
As the sector adapts to meet challenges of construction, Goker always led innovation and new product offerings. Goker partnered with GOMACO to provide concrete paver solutions for our clients worldwide. Our concrete pavers are used in building canals, airports, and constructing concrete road projects, curb and barrier linings in Kazakhstan, Iraq, Afghanistan, Kuwait, and Algeria.

Adding to our extensive international capabilities, Goker has recently partnered with LEICA in the Machine Control systems department, giving our customers 3D capability adaptation in their construction equipment. Our strategic partnerships aims to solve transfer of machine control systems to Machines while maximizing productivity and efficiency, and minimizing the labor. The outcome technology will be unique offering in Turkey for our customers.

During our more than 40 years in the industry, GÖKER provided the following machinery for its customers:

1210 Concrete Pumps,
4150 Truck mixers,
1150 Batching Plants,
75 Concrete Pavers,
50 Recycling Units,

GÖKER SERVICE is renowned for its exceptional customer service through REPAIR AND SPARE PART SERVICE 7/24 with best-of-class engineers, technical experts and a global sales team.
Mission Misyonumuz, her zaman en iyi ve kaliteli urun, servis ve çözümleri sunarak:

· Müşterilerimiz için en verimli sonuçları yaratmak,
· Hazır beton sektörünü ve teknolojilerini ileri taşımaktır.

Vizyonumuz, hazır beton çözümleri sektörüne öncülük etmek; yenilikçilik ve başarı adına dünya çapında bir platform haline gelmektir.Our mission is to offer the best-in-class products, services and solutions that:

· innovate technology and industry standards,
· and deliver the most efficient results for our customers

Our vision is to lead the concrete solutions industry and become a world-known platform for innovation and excellence.
Phone +90.312.267 0994
Web site http://www.goker.com.tr

Reviews and rating

Avatar
Rate this engineering / construction