Alışveriş Mikrobu

 —
Rating
Likes Talking Checkins
6 3
About MutluMikrop.com'un alışveriş sitesi olan Alışveriş Mikrobu, yoluna artık "Mutlu Mikrop Shop" olarak devam edecek! http://shop.mutlumikrop.com/
Description Mutlumikrop.com 2012 yılında, kendi alanlarında uzman olan Zeynep Mutlu, Esra Tümen Dinçkök ve Aslı Tümen tarafından kurulan bir güzel yaşam portalı Mutlumikrop.com dünyadaki en yeni sağlık, diyet, fitness, güzellik ve sanat trendlerini takip ederek, okuyucularının karşısına başka hiçbir yerde bulamayacakları haberlerle çıkıyor.

Sitenin kuruluş amacı okuyucuların hayat kalitesini ve mutluluklarını arttırmak. Bu sebeple Mutlumikrop.com takipçilerinin daha sağlıklı ve bakımlı olmalarını sağlayan, hayata zevk katan ürünlerin bir araya geldiği Mutlu Mikrop Shop hayata geçti.

Mutlu Mikrop'un kurucuları, dünyadaki trendleri siteyi açmadan çok önce, okul yıllarında takip etmeye başladılar. Zeynep Mutlu eğitimini Londra International Richmond University‘de tamamladı. Esra Tümen Dinçkök University of London, Royal Holloway and Bedford New College'da ekonomi ve tarih okudu, sonra 11 sene boyunca CNN Türk'te ekonomi editörlüğü yaptı. Aslı Tümen de Parsons Paris-Fine Arts'da aldığı eğitimden sonra American InterContinental University'de Production Design'da uzun süre prodüksiyon ve set tasarımı yaptı.

Onlar, mutluluğun da mikroplar gibi bulaşıcı olduğunu düşünüyorlar ve Mutlumikrop.com ve shop.mutlumikrop.com'da da sadece mutluluğu yaymak için çalışıyorlar. Mutluluğundan da önce sağlıklı olmaktan geldiğine inanıyorlar ve okuyucularına sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın ipuçlarını Mutlumikrop.com'da verirken, shop.mutlumikrop.com'da ise bu hayata sahip olmak için ihtiyaçları olabilecek ürünler sunuyorlar.

Mutlu Mikrop Shop'ta satılan ürünler, diğer e-ticaret sitelerinin aksine Mutlu Mikrop editörleri tarafından bizzat denenmiş ve tavsiye edilen ürünlerden oluşuyor; onların beğenmediği hiçbir ürün sitede yer almıyor. Tıpkı eşe dosta tavsiye eder gibi, tüm müşterilerini aileden görüyor, sitede sadece onların kullanmaktan keyif alacağı ürünlere yer veriyorlar.

Not: Mutlu Mikrop'un artık İstanbul Etiler'deki Akmerkez AVM'de de bir mağazası bulunuyor!
Phone 0212 323 23 64
Web site http://www.alisverismikrobu.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this health / wellness website