Martynas Galdikas Photography

 —
Rating
Likes Talking Checkins
44 0
About Laisvi 2016 m. sezono savaitgaliai tirpsta, skubėkit rezervuoti Savo dieną!
Description Fotografija pati surado mane ir pamažu tapo gyvenimo dalimi, pažintis prasidėjo dar vaikystėje, kai matydavau tėtį nepaleidžiantį iš rankų fotoaparato, kai foto chemijos įsigėrusios naktys, prie raudonų lempų užtamsintoje vonioje ryškinant nuotraukas imdavo viršų.. Pamažu su lyg kiekviena diena man, mažam berniukui tai kėlė vis didesnį susidomėjimą, smalsumą, žadino norą padėti tėčiui, ir taip mažais žingsneliais statė pagrindus mano šių dienų darbams fotografijoje. Vėliau studijavau menus, ilgai dirbau reklamos srityje. Šiandien džiaugiuosi, kad mano veikla – fotografija, dizainas ir reklama – darbas ir malonumas viename. Aistra…
Profesionaliai dirbame jau 5 metai, su bet kurio tipo fotosesijomis: vestuvinė fotosesija, asmeninė fotosesija, šeimyninė fotosesija, vaikų fotosesija, taip pat renginių fotografavimas (krikštynos, mergvakariai, bernvakariai, jubiliejai, korporatyviniai vakarėliai ir kiti renginiai). Kodėl sakau dirbame, todėl kad visuose fotografijos darbų žygiuose surėmę pečius dirbame kartu su žmona, kuriai aš savo užsidegimu, aista, fotografijos meno pojučiu sugebėjau taip pat pažadinti meilę fotografijai.
Labiausiai mes save atradome vestuvių fotografijos srityje, kurioje vyrauja visi fotografijos žanrai, begalės emocijų, būtent kas labiausiai žavi mus. Juk vestuvinė fotosesija tai - visuomet teigiamos energijos užtaisas ir geros emocijos. Vestuvių fotografai – tai ypatingi svečiai, kurie sustabdo laiką Jūsų istorijoje. Fotografai įkūnija savyje pastabumą, gebėjimą stebinti ir stebėtis, norą aštriau ir ryškiau matyti šį pasaulį. Mes suprantame, kokia svarbi ir nepaparsta Jums yra Jūsų vestuvių diena ir kad būtent mes esame atsakingi už šio reikšmingo įvykio įamžinimą Stengiamės įamžinti šventę tokią, kokia ji yra. Visi herojai, veiksmas, drama, laimė - viskas yra, lieka tik tai papasakoti. Kiekvienų vestuvių metu žinome kas įvyks ir kartu nežinome. Kaskart jos vis kitokios, kiekviena įsimylėjėlių pora sukuria savo šventę unikaliai, o mes stebime ją su dideliu smalsumu ir stengiamės įamžinti įvykius būtent taip, kaip jie vyksta.
Pastaruosius penkerius metus mūsų gyvenimas buvo labai įdomus, sutikome šimtus nuostabių žmonių, o jie įsileido mus į savo gyvenimą ir suteikė garbės įamžinti Jų brangiausias gyvenimo akimirkas. Tik dėl Jūsų nuolat siekiame tobulėti, fotografinės patirties semiamės iš geriausių vestuvių fotografų, dalyvaujame seminaruose, vestuvių ir portretų konferencijose. Lavinamės ir tobulėjame, tiek teoriškai, tiek praktiškai.
Pasitikėkite mumis ir leiskite papasakoti Jūsų istoriją.
Phone +370 650 70493 (Lithuania)
Web site www.martynasfoto.lt www.facebook.com/MartynasPhoto
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this professional services