Flying Riders

 —
Rating
Likes Talking Checkins
0 0
About Grupė Lietuvos motociklų ir automobilių turizmo entuziastų ketina įveikti 14.000 km nuo Vilniaus iki Bankoko, nešdami Lietuvos vėliavą .
Description Motociklų ir automobilių žygis skirtas S.Dariaus ir S.Girėno transatlantinio LITUANICA skrydžio 80-osioms metinėms paminėti.
Vilnius – Bankokas. 2013m. Rugsėjo 10d. - Lapkričio 10d.
Vedamiems technikos išbandymų ir troškimo pažinti !!!
FLYING RIDERS grupės dalyviai :
1. Jolanta Navickienė
2. Laima Versekėnaitė
3. Gabija Petronytė
4. Vilius Navickas
5. Sigitas Kviklys
6. Balys Bardauskas
7. Andrejus Ponkratenko
8. Valius Mažulis
9. Rytis Markevičius
10. Franek Šukštulis
11. Saulius Paukštys

Grupė Lietuvos motociklų ir automobilių turizmo entuziastų ketina įveikti 16.000 km nuo Vilniaus iki Bankoko, nešdami Lietuvos vėliavą ir siekdami pažymėti S.Dariaus ir S.Girėno legendinio skrydžio per Atlantą 80-ųjų metinių sukaktį. Grupė, kurią sudarys motociklininkai ir keli automobiliai, iš Vilniaus ketina startuoti rugsėjo 10d. ir po finišo Bankoke, į Lietuvą grįžti lapkričio 10d. Žygio maršrutas drieksis per Rusiją, Kazachstaną, Kiniją, Laosą, Tailandą.

Grupės vadovas ir žygio iniciatorius - buvęs Vilniaus Meras verslininkas Vilius Navickas. Visą keliautojų grupę sudarys trys motociklai iš Lietuvos bei du automobiliai. Nuo Kinijos sienos prie lietuvių prisijungs du šveicarų motociklai ir kinų vedlys.

Šiais metais Lietuvoje net keletas istorinių datų sulaukė savo sukakčių, bet viena yra tiesiogiai susijusi su technine pažanga ir žmogaus galimybėmis.

1933 m. be sustojimo lėktuvu kirstas Atlantas buvo drąsos bei fizinių žmogaus galių ir tuometinių technologijų išbandymas ekstremaliomis sąlygomis. Du lietuvių pilotai Steponas Darius ir Stasys Girėnas 1933 metų liepos 15 d. pakilo iš New Yorko Floyd Bennett Field ir tikėjosi nusileisti Kaune liepos 17 d., įveikę 7186 km. Likimas lėmė, jog visai netoli Lietuvos sienos jie žuvo neaiškiomis aplinkybėmis. Šiandien transatlantiniai skrydžiai tapo kasdienybe, o žmonės ieško naujų būdų išmėginti save bei turimą techniką. Šia prasme žygis sunkiaisiais motociklais turi nemenkų sąsajų su anuometinių pilotų drąsa ir ryžtu, o įveiktas kelias bus simboliškai du kartus ilgesnis nei pilotų skrydis.


Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this community