MaxiSPY Casus Telefon

 —
Rating
Likes Talking Checkins
1 0
About MaxiSPY | Casus Telefon Programları
Description MaxiSPY Basın Bülteni

MaxiSPY, ebeveynlerin, çocuklarının güvende olduğundan emin olabilmeleri ve işverenlerin personellerinin performanslarını daha kapsamlı değerlendirebilmeleri için mobil takip yazılımları geliştirmektedir.

MaxiSPY ekibi, 07.10.2013 tarihi itibari ile Türk-Tayland ortak yapımı olan ve 150'den fazla takip ve kontrol özelliği içeren yeni nesil mobil takip yazılımını 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık lisans kullanım süreleri ile birlikte satışa sundu.

Program yeni nesil akıllı telefonlarla tam uyumlu çalışmakta olup, whatsapp, viber, wechat, facebook, line, skype, imessage ve bbm yazışmalarını takip etme özellikleri ile dikkat çekiyor. Harita üzerinde belirlenen alanların dışına çıkıldığında veya içine girildiğinde izleyiciyi uyarabilmesinin yanında belirlenen sakıncalı kelimelerin yazışmalarda kullanılması durumunda da izleyiciye anlık bildirim yapabiliyor. Bu özellikler, okul gibi günün belirli saatlerinde mecburi bulunma zorunluluğu olan alanların dışına çıkıldığına, sakıncalı içeriğe sahip mesajlar iletildiğinde ebeveynlerin durumdan anında haberdar olmasını sağlıyor. SMS filtreleme, e-posta filtreleme, çağrı kayıtlarını tutma, görüşmeleri otomatik kaydetme, yüklü uygulamalar, rehber, takvim ve notların tam listesini gösterme ve daha bir çok özelliği bulunan program Türkçe teknik desteği ile dikkat çekiyor.

MaxiSPY Hakkında

5 kişlilik yazılım ekibiyle 2004 yılında mobil yazılım geliştirme faaliyetlerine başlayan MaxiSPY, 2005 yılından itibaren mobil takip yazılımları üzerine çalışmalarını sürdürmüş ve günümüzde, özellik yelpazesi en geniş mobil takip yazılımını geliştirmiştir. Android, Nokia Symbian, iPhone, Maemo ve Blackberry için mobil takip yazılımları geliştiren şirket Tayland'lı ortağı Vervata ile yaptığı iş birliği neticesinde mobil işletim sistemi güncellemelerine anlık ayak uydurmaktadır. MaxiSPY eğitimli teknik elemanları ile sunduğu Türkçe teknik desteğiyle rakipleri arasından sıyrılıyor.
Türkiye'de 2011 yılında faaliyete başlayan firma, Türkiye'de reseller lisans dağıtımı yaparak bayilik vermektedir.

Detaylı bilgi için: http://www.maxispy.com
Mission Dünyadaki en başarılı mobil takip yazılımlarını geliştirerek müşterilerimizin gerçekleri öğrenmesine yardım etmek.
Web site http://www.maxispy.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this telecommunication