Suna Dumankaya (Resmi Fan Sayfası)

 —
Rating
Likes Talking Checkins
349 0
About Bitki bilimi ve Doğal Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya hakkında;
Description Türkiye'nin ilk lokman hekimi Fatma Öktem'in torunu olan Suna Dumankaya, anneannesinden aldığı bilgilerle yetişti ve sayısız bitkisel tariflerle pek çok güzellik ve sağlık sorununa çare bularak Türkiye'nin bitkisel ürünlerle cilt bakımı yapan ilk güzellik uzmanı olarak konumlandı. Yılların tecrübelerine kişisel birikimlerini de katan Suna Dumankaya, doğal kozmetikler konusunda birçok ülkeden uzmanlık belgesi aldı ve bu bilgileri paylaştıkça değer kazanacağı inancıyla gerek kitle iletişim araçları, gerekse hazırladığı kitaplarıyla yüzbinlerle buluşturdu.

Suna Dumankaya'nın Meslek Sırlarım ve Mucize Formüller adlı kitapları bulunuyor. Üçüncü kitabı Amazonlar'dan Anadolu'ya Astroloji ile Gelen DOĞAL SAĞLIK ve GÜZELLİK ise astrolog ve yaşam koçu olarak dünyanın pek çok ülkesinde tanınan Frederico Ciongoli ile hazırladıkları ortak bir çalışma.

Halen Haberturk yazarı olan Suna Dumankaya, bir çok aylık dergide, kadın, guzellik ve sağlık portallarında ve TV programlarında birbirinden değerli bilgiyi, mucize formülleriyle paylaşmaya devam ediyor.

Doğal kozmetik formüllerini kozmetik bilimi ile birleştirerek kullanıma hazır ürünler haline getiren Suna Dumankaya, cilt bakımı için gerekli "doğal kaynaklı" bakımı, sağlıklı bir şekilde güzelleşmek isteyenlerle İstanbul Bağdat Caddesi'ndeki mağazasında buluşturuyor.
Phone 0216 478 49 45 , 46
Web site www.sunadumankaya.com.tr

Reviews and rating

Avatar
Rate this health / beauty