Szkoła Coachingu Nowej Generacji - Instytut Prosperity

 —
Rating
Likes Talking Checkins
0 2
About Szkoła Coachów Prosperity, Szkoła Coachingu Rodzinnego, Prosperity Coaching, New Print Prosperity, Warsztaty i seminaria ...
www.instytutprosperity.pl
Description Idea szeroko zakrojonego programu Prosperity zrodziła się w toku kilkunastoletniej praktyki coachingowej i trenerskiej w wielu środowiskach i jest odpowiedzią na potrzeby i aspiracje ludzi.

Oparta jest na psychologii pozytywnej i wskazuje na praktyczne jej zastosowanie w coachingu.

Nasza wiedza, doświadczenie życiowe i kilkunastoletnia praktyka coachingowa i trenerska, a także zastosowanie autorskiej Metody Prosperity skutecznie stymulują rozwój ludzkiego potencjału i potencjału organizacji i prowadzą do osiągnięcia Efektu Prosperity.

Wsparciem obejmujemy wszystkie sfery aktywności Klienta, co prowadzi do efektu równowagi i satysfakcji w pracy i w życiu osobistym.

EFEKT PROSPERITY - TO POSTAWA i STYL ŻYCIA

To trwałe odczuwanie coraz większego szczęścia i nieprzerwane osiąganie dobrych celów.
Mission NASZĄ MISJĄ JEST INSPIROWANIE DOBRYCH ZMIAN i WSPIERANIE LUDZI W OSIĄGANIU STANU PROSPERITY
Overview Instytut Prosperity oferuje kompleksowe programy szkoleniowe i rozwojowe , realizowane w wysokich standardach biznesowych i etycznych.

Programy i projekty rozwojowe i szkoleniowe Instytutu w centrum stawiają Człowieka, który musi sprostać wielu wyzwaniom współczesnego świata.
Phone +48 22 302 26 66, +48 570 570 542 , 10.00 - 17.00
Web site www.prosperitycoaching.pl; www.instytutprosperity.pl
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this company