Image Skincare Türkiye

 —
Rating
Likes Talking Checkins
543 0
About Uluslarası alanda kendini kanıtlamış bilimadamları,doktorlar ve lisanslı estetisyenler tarafından FDA onaylı laboratuarlarda üretilmiştir.
Description Nihayet Türkiye’de!

Ürünlerini internet ortamında satmayan marka, kullanıcısı olmak isteyenlere randevu veriyor, cilt analizini yapıyor ve sonra ihtiyaç duyulan ürünü sunuyor. Böylece cilt için gerekli olan, doğru ürünü kullandırarak gereksiz ve yanlış kozmetik kullanıma da son veriyor.
İmage Skincare, eşsiz sonuçlar sunmak isteyen cilt uzmanlarına, estetisyenlere ve cilt diyetisyenlerine fırsatlar sunuyor. Profesyonel cilt ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da cilt diyetisyenlerine danışmak için randevu ister misiniz? Lütfen bizimle irtibata geçin.
Senin görüntün bizim görüntümüzdür diyecek kadar iddialı ve samimi bir slogan ile yola çıkarak ABD'nin en hızlı büyüyen kozmetik markası olan Image Skincare Türkiye’ye geldi. Ürün kalitesi Lüks kozmetik olarak tanımlayan İmage Skincare, Alman plastic cerrah … başkanlığında ! Uluslarası alanda kendini kanıtlamış bilimadamları,doktorlar ve lisanslı estetisyenler tarafından son derece modern FDA onaylı laboratuarlarda üretiliyor. Amerika ve Avrupa'da 32 ülkede onaylanan İmage Skincare, alanında en gelişmiş bilimsel formülleri kullanarak DNA’ınızı şımartmak istiyor.
Mission Genç Kalın!
Phone 4442264
Web site http://www.imageskincare.com.tr
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this health / beauty