Jovely Naturals

Health / beauty
Rating
Likes Talking Checkins
6 1
About Eestis käsitööna valmistatud looduskosmeetika. Vaata ka meie e-poodi http://www.jovely.ee/tooted
Description EST
Jovely Naturals on 2011.aastal loodud eestimaine looduskosmeetika bränd. Kõik tooted valmistatakse Eestis käsitööna, kasutades selleks vaid parimat toorainet. Jovely Naturals `i tooted ei sisalda parabeene, sulfaate, silikoone, nafta jääkprodukte ega muid nahale kahjulikke koostisosi ning neid võivad kasutada ka väga tundliku nahaga inimesed.
Enamus toodetest on 100 % looduslikud ning nende valmistamisel on kasutatud üksnes taimseid rasvu, külmpressitud õlisid, eeterlikke õlisid ja kuivatatud taimeosi.Kõik tooted, mis on 100 % looduslikud kannavad ka vastavat märget.

ENG
Jovely Naturals has been on the market since 2011 providing handmade natural cosmetics made from the best source material. Our products are suitable for sensitive skin as they don't contain parabens, sulfates, silicones, oil residues and other components that are harmful to your skin.
Most products from the variety are 100% natural and manufactured only from vegetable fats, cold-pressed oils, essential oils and dried herbs. 100% natural products are marked accordingly.

Phone 644 0802
Web site www.jovely.ee
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this health / beauty