Mobilya Kervanı

 —
Rating
Likes Talking Checkins
11 7
About www.mobilyakervani.com | Koltuk-köşe takımları,sehpalar,aksesuar ve diğer mobilyaların online satış mağazası
Description mobilyakervani.com online bir mobilya markasıdır. Tüm satışımızı internet üzerinden yapmaktayız. Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslimat yapıyoruz ve peşin fiyatına taksitle ürünlerimizi alabiliyorsunuz.Koltuk,köşe takımları,aksesuarlar ve tüm diğer mobilya çeşitlerini mağaza giderlerini ortadan kaldırarak e-mağazamızda daha uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize Sunuyoruz. Tüm ürünlerimizi mobilyakervani.com adresinden görebilirsiniz. Ayrıca toptan satış ve ihracat talepleriniz içinde iletişime geçebilirsiniz.
Köşe Koltuk Takımlarında Renk Cümbüşü
2015 mobilya seçiminde önde gelen tasarımlar arasında yer alan köşe koltuk takımları sonraki yıllarda da ihtişamını sürdürecektir. Mobilya tercihinde odayı küçük gösteren ve hareket imkanı kısıtlı olan koltuk takımlarının yerini trend köşe koltuk takımları çoktan almıştır.
Evinizde ferah ve kullanışlı alanlar yaratmak için fonksiyonel köşe koltuk takımlarından bütçenize ve zevkinize uygun modeller tercih edebilirsiniz. Onlarca farklı modelden dilediğinizi seçerek evinizi yeniden dekore edebilirsiniz. Pembe, kırmızı, yeşil gibi farklı renklerde seçimler yaparak şık bir ortam yaratmak için internet üzerinden görsellerle desteklenmiş olan modellere göz atabilirsiniz. Kalabalık aileler köşe koltuk takımı ile ferah bir ortam yaratabilir ve buna ek olarak seçecekleri berjer modelleri ile daha fazla oturma alanını gösterişli bir şekilde oluşturabilir. Çeşitli kırlent modelleri ile de kendi zevkinize ve aksesuarlarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.
Köşe koltuk takımı sade ve çiçekli modellerden oluşmaktadır. Bunlar arasından kendinize en uygun olanı tercih ederek ürün detaylarını inceleyebilirsiniz. Üretimini yaptığımız modellerden bütçenize uygun olan bir ürün seçmek için sitede yer alan fiyat aralığı özelliğini kullanarak sonuçları birkaç saniye içinde görüntüleyebilirsiniz.
Sandıklı, yastıklı, akıllı sehpalı, yatak şeklinde kullanılabilen ve köşelerinde sehpası olan modeller sizlerin beğenisi için sunulmuştur. Tercihiniz ne olursa olsun, yıllar geçse de ürünlerimizi ilk günkü gibi kaliteli şekilde kullanmaya devam edersiniz. Güvenli şekilde ödemelerinizi gerçekleştirerek seçtiğiniz modelin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mission koltuk,köşe takımları,aksesuarlar ve tüm diğer mobilya çeşitlerini
mağaza giderlerini ortadan kaldırarak e-mağazamızda daha uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Phone 05398564550
Web site http://www.mobilyakervani.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this shopping / retail