Этно-эко хата "Білочі" - зеленый туризм

 —
Rating
Likes Talking Checkins
2 0
About http://ruraltourism.com.ua/?a=viewfarm&id=723
Description Ви мрієте поринути в давнину, не полишаючи сучасного комфорту?
Вам подобаються традиційні страви, приготовані з домашніх продуктів на живому вогні?
Ви любите речі, зроблені руками?
Якщо так, то:
- Гайда до нас!
Захочете – вберемо в народний костюм і фото на згадку! навчимо пекти хліб у печі, готувати місцеві страви, збирати лікарські трави, місити глину ногами, розкажемо, чим жили наші прабабці й хто кому родич на городі.
Біля хати джерела з цілющою водою, смородинова галявина, луки, швидкоплинна річка.
Знадвору підйом на терасу з оглядовим майданчиком, їдальнею, диво-піччю, яка зварить, скоптить, напече, насмажить!
Хата збудована з екологічних матеріалів, реконструйована у стилі традиційного житла Поділля-Придністров’я ХХ ст. з елементами сучасного дизайну. Хата поділена на дві окремі половини, у кожній по дві кімнати й санвузол.
Село Шершенці завдяки неповторному гірському ландшафту етнографи назвали «Малою Швейцарією» або «Одеськими Карпатами». Вражають криниці-«ізвори» з білими різьбленими хрестами, будівля-маєток місцевого пана ХІХ ст. графа Сумарокова-Ельстона, ним же облаштована Панська криниця, старе кладовище, кам'яні мури.
Для дітей – особлива культурно-пізнавальна програма: вивчення традицій, майстер-класи з народних ремесел, знайомство з місцевою флорою та фауною.
Можемо організувати вечірку з живою музикою, духовим оркестром та народним співом.
В межах району можливі риболовля, мисливство, збір грибів та ягід.
Пропонуємо екскурсії містом Кодимою та навколишніми селами: Хрестовоздвиженський православний храм, давнє іудейське кладовище, кам'яний кар'єр, дерев'яний вітряк, дерев'яна церква св.Параскеви, чудотворне джерело-купальня на честь ікони Богородиці Охтирської, дерев'яна церква Покрови ХІХ ст., Кармелюкова печера, вапнякові шахти.
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this community