<3 Te Vdes Lali Per Ty <3

 —
Rating
Likes Talking Checkins
112 3
About per rreklama dhe marketing kontaktoni ==>
Description Kjo faqe esht hapur bazuar ne 1 histori dashurie tragjike
Nje vajze dhe 1 djale po ktheheshin nga 1 ditlindje me makine
gjat rruges 1 alkolist i cili kishte pire i perplasi me kamionin e tij
te dy u plagosen por vajza me rende se djali gjat rruges per ne spital ajo i tha Lali im te dua... gjithmon te kam dashur ... dhe djali ja shtrengoj doren nga syt i dolen lot te perziera me gjak dhe i tha Lali Te ka dashur qe femije dhe gjithmon do te dua
por ne spital doktorat nuk i dhan shpresa vajzes sepse zemra saj ishte demtuar rend
me ta marr vesh djali u ngrit me zor dhe shkoj te doktori dhe i tha
do dhuroj un zemren time qe te jetoj vajza qe dua
3 minuta para transplantit ai vajti te ajo
ajo- Lali ndihem shum e dobet
ai- duro dhe pak dhe do behesh mir
ajo- Lali e di qe nuk jam mir ta shoh ne sy je i friksuar
ai- jo skam gje vertet
ajo- e di qe do vdes degjova doktorat kur po flisnin
ai- jo nuk do vdesesh ti zemer Do Vdes Lali Per Ty
e puthi vajzen per her te par dhe te fundit dhe iku
dhe sot nje djal jeton brenda nje vajze ne cdo rrahje zemre del fjala te dua
.
Dashuria e vertet nuk vdes kurre dhe nese vdekja hyn ne mes ajo jeton ne zemrat dhe ne kujtimet e njerzve.
Web site https://www.facebook.com/kadri.gjoni
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this book