Pousada Surfpanda

 —
Rating
Likes Talking Checkins
0 10
About ****
Surfing holiday resort

Poilsis Brazilijoj, Atlanto vandenyno pakrantės, banglenčių ir kaitų pamokos.
Description Labas,
Juk viskas labai paprasta :) Nori vasaros žiemą? Svajoji apie vandenyno pakrantes (vandens temperatūra +26C/28C ) , bangas ,saulę (oro temperatūra dienomis +30C , naktį +25C) , palmes ir visą kitą , kas telpa i atvirutę iš rojaus ? Atvyk pas mus :) padėsim įsigyti kuo pigesnius bilietus,pasirūpinsim tavo nakvyne, pusryčiais ir galbūt net pramogomis ? Norėtum išmokt surfint ar kaituot ? O galbūt jau esi profas ? Mūsų pakrantės laukia tavęs!
Galbūt nori ištrūkti iš kasdienybės ir atsipūsti, patirti naujų įspūdžių ir įgaut įkvėpimo naujoms veikloms ? Ši oazė - tobula vieta ! Pirmyn , laukiam tavęs !

Norėtume pasakyti , kad dirbam iš idėjos, bet idėjų įgyvendinimas juk kainuoja ? :) Sukūrėm šią oazę tam , kad galėtume pasidalinti su tokiais pačiais kaip mes. Tai nėra viešbutis, kuriame registratūros darbuotojas šypsosis dirbtina šypsena imdamas tavo kreditinę kortelę. Tai nėra hostelis, kuriame tu jausies , lyg ne čia atklydęs. Mūsų pousada yra mūsų namai,poilsio oazė, kurioje mes priimam savo draugus. Taigi, turim du nuomojamus kambarius , su visais patogumais ir esam pasiruošę susidraugauti ! :)


Web site https://www.facebook.com/surfpandaresort
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this hotel