Phukest

Website
Rating
Likes Talking Checkins
0 0
About Phukest.com on juba pikalt pakkunud kõikvõimalikke turismiga seonduvaid teenuseid kõikidele Phuketit külastavatele inimestele. Olgu see siis majutuse organiseerimine, rollerirent, trippide korraldamine või ööelu tutvustamine.
Mission Soovime eelkõige pakkuda juba läbiproovitud ja kvaliteetset teenust, mis tagaks unustamatu puhkuse paradiisisaarel.
Overview Phukest.com meeskond omab ligi 10 aastast kogemust Tai ja eelkõige Phuketi piirkonnaga. Eesmärk on olla igakülgseks abiks Phuketile reisivatele inimestele, kes räägivad eesti, vene, soome või inglise keelt.

Aitame igasugustes küsimustes, mis Teil Phuketile reisi planeerides või seal juba viibides tekkida võivad. Phuket pakub peale ilusate randade ka palju muud huvitavat. Siit võib leida lugematul hulgal erinevaid eksootilisi ekskursioone nagu elevandisafarid, ahvide ja krokodillidefarmid, võib käia snorgeldamas ja sukeldumas maailma ilusaimates vetes, tegeleda erinevate veespordialadega ning külastada iidseid templeid. Samuti ootavad Teid maailma ilusaimad rannad nagu Kata Beach, Karon Beach, Nai Harn Beach, kõrvalasuvad Phi Phi Islands, Coral Island ja paljud teised maalilised kohad.
Web site www.phukest.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this website