Cavalor Baltic

 —
Rating
Likes Talking Checkins
82 23
About Cavalor kvaliteet söödad ja toidulisandid hobustele
Hinnapakumiste kohta kirjuta e-mailile: baltic@cavalor.com
Oliver +37256825567 - Mari +37256286596
Description Meie ettevõtte hinnatavad väärtused on innovaatilisus, kvaliteet ja tulemused. Me pühendume, et arendada, toota ja müüa kvaliteetset ning teaduslikult tõestatud parimat hobusetele mõeldud sööta ja toidulisandeid. Tagamaks hobustele tervislikud eluviisid, kõrged võistlustulemused ja rahulolu - seda terve hobuse eluea kestel.

Viimase kahe aastakümne jooksul on Cavalor ehitanud ülesse rahvusvaheliselt tunnustatud nime kui üks juhtivamaid hobusesööda pakkujaid. Täna on Cavalori tooted saadaval enam kui viiekümnes riigis. Cavalori tooteid kasutavad maailmakuulsad nimed nagu Jos Lansink, Eric Lamaze, Anky Van Grunsven, Steffen Peters, Ludo Philippaerts ja paljud teised.

Cavalori tootevalikus on lai sortiment hobuse söötasid, toidulisandeid ja hooldusvahendeid. Kõik tänu aastatepikkusele teadus- ja arendustööle, läbi pidevate katsetamiste ja valikute, jõudmaks parimate koostisosade juurde, mille valimise käigus on jälgitud ranget ja kvaliteetset tootmisprotsessi.

Cavalor pakub parima kvaliteediga söötasid ja toidulisandeid võistlushobustest kuni harrastushobusteni nii noortele kui ka vanadele.
Phone +372 56698006
Web site http://www.cavalor.com
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this pet services