Gaznet OÜ

 —
Rating
Likes Talking Checkins
29 37
About Autogaasi (CNG LPG) süsteemid erinevatele bensiini- kui diiselmootoriga sõidu- ja veoautodele - müük, hooldus ja paigaldus
Sõidukite hooldus ja remont.
Description Gaznet OÜ on üks pikemaajalisema kogemusega autogaasiseadmete paigaldaja Eestis. Meie suurimateks klientideks on AmeerikaAuto, Amserv Auto AS, Alexela Oil AS, CityMotors, Silberauto, KIA Ülemiste autokeskus, Reval Takso, Carring AS, Reola Gaas AS, Propaan AS ning sajad rahulolevad erakliendid. Aastatepikkuse töö vilumusena pakume oma klientidele ainsana Eestis eluaegset garantiid gaasiseadmete paigaldustöödele. Lisaks on kõik ettevõtte poolt tehtud tööd kindlustatud spetsiaalse kindlustusega.

Gaznet OÜ müüb, paigaldab ja hooldab gaasiseadmeid nii sõiduautodel, veoautodel kui ka transpordiseadmetel (tõstukid, kombainid jmt). Meie spetsialistid on käinud täiendkoolitustel mitmetes gaasiseadmeid tootvates riikides ning jaganud oma kogemusi mitmetel erialastel konverentsidel. Oleme samuti maailmakuulsate Prins, Lovtec, EMER ja Valve Protector gaasiseadmete ainuesindaja Eestis.
Phone +37256624955
Web site http://www.gaznet.ee, www.auto-gaasiseade.ee, www.tangigaasi.ee
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this home improvement