Baltic Loghouses OÜ

Local business
Rating
Likes Talking Checkins
19 0
About Palk- ja puitehitised
Description OÜ Baltic Loghouses on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2001 aastal. Pereettevõttena tegutseb aastast 2002. Ettevõtte põhitegevusala on käsitööpalkmajade ehitus. Meie toodangut leiab Eestist, Prantsusmaalt, Ukrainast ja põhjamaadest.

Pakume kõike tahutud ja ümarpalkehitusega seonduvat alates projektist kuni teostuse, sh siseviimistluse, elektri-, toru- ja katusetöödeni. Meie poole võib pöörduda nii valmisprojekti kui ka kõigest visiooniga: aitame igas ehitusetapis! Meilt saab valmis palkmaju, aga ka üksikelemente ja kliendi soovide kohaselt rajatud majade täislahendusi. Aitame valida parimad lahendused projekteerimisel, nõustame ehitusmaterjalide valikul, soovitame sobivamaid võtteid ja lahendusi sise- ja välistöödel, leiame parimad teostajad ja usaldusväärsed allhankijad, abistame vajadusel transpordil.

Meie poole võib pöörduda nii uue kodu kui ka väiksema suvila, kuuri või muu abihoone ehitamise sooviga. Meie eeliseks on asjatundlikkus, usaldusväärsus ning õigete Eesti meeste töö.
Phone +37256641191
Web site www.balticloghouses.ee
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this local business