Kondrat Wina Wybrane

 —
Rating
Likes Talking Checkins
441 99
About Historia wina opowiadana na nowo: www.marekkondrat.pl
Description Poznaj osobisty wybór win z całego świata stworzony przez Marka Kondrata z pasji i wiedzy. Odkrywaj najciekawsze światowe trendy i nowości znalezione u źródła – w winnicach i lokalnych wytwórniach. Smakuj, poznawaj, odwiedzaj… Podczas rozmowy, degustacji, szkoleń, wyjazdów.

Regulamin

Witajcie na naszym fan page’u!
Aby wszystkim fanom strony rozmawiało się miło i swobodnie, mamy prośbę o stosowanie się do poniższych zasad. Jeśli któryś wpis naruszy wytyczne, będziemy niestety musieli usunąć go z profilu. Będzie to dotyczyło wpisów i komentarzy, które:
• są obraźliwe lub obelżywe,
• są spamem,
• używają niestosownego języka,
• naruszają czyjeś prawa autorskie;
• zawierają treści erotyczne, niecenzuralne, ośmieszające, nieprzyzwoite, naruszające powszechnie akceptowane zasady moralności, naruszające godność osobistą, nawiązania do symboli religijnych, etnicznych lub rasowych
• zdjęcia nie mogą przestawiać nagości (ukazywać narządów płciowych)
Nasza strona korzysta z funkcjonalności portalu Facebook, dlatego zapraszamy do zapoznania się z zasadami prywatności i bezpieczeństwa stosowanymi na portalu Facebooku i ogólnymi warunkami użytkowania serwisu Facebook.com oraz Polityką Prywatności serwisu Facebook.com.
Mamy nadzieję, że razem stworzymy zgraną społeczność, którą łączy pasja do wina :-)
Zespół firmy Kondrat Wina Wybrane
Phone (22) 112 01 94
Web site http://www.marekkondrat.pl
Share

Reviews and rating

Avatar
Rate this shopping / retail